Home Newsy Stranger Things 3. sezon: szykuje się coś straszniejszego od potworów!

Stranger Things 3. sezon: szykuje się coś straszniejszego od potworów!

Stranger Things 3. sezon: szykuje się coś straszniejszego od potworów!

Lato nie będzie czasem relaksu dla bohaterów Stranger Things. Jim Hopper przeżyje w 3. sezonie coś straszniejszego od ataku potworów. Grający go aktor zdradził kilka informacji na temat nowych odcinków.

W lipcu platforma Netflix przedstawi nowe epizody Stranger Things. Dotąd mogliśmy zobaczyć wyłącznie kilka zdjęć zza kulis produkcji. Prócz tego twórcy zapoznali nas ze zwiastunem oraz krótkim materiałem wideo. Nie wiadomo, jakie niebezpieczeństwo tym razem będzie czyhało na głównych bohaterów. Twórcy podkreślają, że w nowych odcinkach chcieli odciąć się od alternatywnego wymiaru oraz grasujących w nim potworów. Akcja osadzona zostanie latem. To idealna pora na randki i tego najbardziej obawia się właśnie Jim Hooper, grany przez Davida Harboura.

Stranger Things: 3. sezon rozwinie relację między parą bohaterów

Aktor gościł na imprezie MCM Comic-Con. Zdradził tam kilka informacji na temat 3. sezonu Stranger Things. Nowe epizody mają pogłębić relację Eleven z Jimem Hopperem. Bohaterowie przeżyją nawet wspólną, poruszającą przygodę. Jej szczegóły pozostają nieznane. David Harbour wyznał tylko, że grana przez niego postać będzie niepokoić się o wychowywaną dziewczynkę:

Hopper jest przerażony, ponieważ Eleven dorasta. Mężczyzna nie potrafi dopuścić do swojej świadomości, że jego mała dziewczynka teraz będzie spotykała się z innymi chłopakami. Na początku nowego sezonu moja postać czuje się bardzo niekomfortowo. Wychowywana córeczka stanie się nastolatką i spróbuje odnaleźć swoje miejsce na świecie. Sytuacja okaże się straszniejsza dla mojego bohatera od jakiegokolwiek Demogorgona, z którym przyszłoby mu walczyć.

Kluczowy moment w relacjach między opiekunem a dzieckiem ma nastąpić w ósmym odcinku 3. sezonu Stranger Things. Zdaniem aktora, będzie to najbardziej poruszający epizod serialu.

Stranger Things 3. sezon – zwiastun i wakacyjny klip:
Stranger Things: książka, komiks i klocki LEGO z uniwersum serialu

Miłośnicy serii, którzy nie potrafią doczekać się nowych odcinków serialu, będą mogli sięgnąć po książkę Stranger Things: Mroczne umysły. To prequel wydarzeń z produkcji telewizyjnej, który przybliża czytelnikom postać matki Eleven. Równocześnie ukazał się komiks Stranger Things: Po drugiej stronie. Fabuła przedstawia losy Willa w 1. sezonie serialu. Jak kilkuletni chłopiec zdołał przeżyć w alternatywnym świecie? Dowiecie się, sięgając po komiks. Obie pozycje są już dostępne na polskim rynku.

Prócz tego Netflix połączył siły z firmą LEGO. Owoc ich współpracy stanowi zestaw klocków, inspirowany 1. sezonem serialu. Kolekcjonerski model LEGO Stranger Things „Druga Strona” (75810) zadebiutuje 1 czerwca 2019 roku. Będzie składał się z 2 887 elementów i akcesoriów. W sumie Polacy będą musieli przeznaczyć na niego 899,99 PLN.

Stranger Things 3. sezon: kiedy premiera?

3. sezon Stranger Things zadebiutuje na platformie Netflix już 4 lipca 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężko uwierzyć, że to robota amatorów. Świetny film w świecie Stranger Things!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *