Home Newsy Stranger Things: ile będzie sezonów?

Stranger Things: ile będzie sezonów?

Stranger Things: ile będzie sezonów?

3. sezon Stranger Things wkrótce trafi na platformę Netflix. Millie Bobby Brown, wcielająca się w Eleven, skomentowała zakończenie serialu. Wiemy już, ile sezonów będzie liczyła historia o Demogorgonach, alternatywnych wymiarach i tajemniczym projekcie rządowym.

Na początku lipca Stranger Things powróci z nowymi odcinkami. Ich fabuła wciąż pozostaje nieznana. Wiadomo, że tym razem niebezpieczne przygody bohaterów wydarzą się latem. Twórcy obiecali również odejście od dotychczasowych tematów alternatywnej rzeczywistości. Co za tym idzie: nareszcie zostawią w spokoju postać Willa. Możliwe, że historia skupi się na pochodzeniu Eleven. Zarys jej drzewa genealogicznego widzieliśmy już w 2. sezonie Stranger Things. Nie zabraknie również wątków romantycznych. David Harbour zapowiedział, że najbardziej przerażające dla jego postaci okażą się randki Eleven.

Stranger Things 3. sezon: jakie zakończenie?

Aktor wcielający się w Jima Hoppera zdradził, że finał 3. sezonu będzie niezwykle przejmujący. Widzom może nawet zdarzyć się, uronić łezkę. Zupełnie inaczej zakończenie nowej serii widzi Millie Bobby Brown (Eleven):

Dokładnie wiem, co wydarzy się pod koniec sezonu. Szczerze? Jestem przerażona.

Enigmatyczna wypowiedź aktorki wzmaga ciekawość wobec nowych odcinków Stranger Things. Na szczęście 3. sezon nie będzie ostatnim, zrealizowanym przez braci Duffer.

Stranger Things 3. sezon — zwiastun:

Stranger Things: ile sezonów? Kiedy premiera 3. sezonu?

3. sezon nie będzie ostatnim, wchodzącym w skład Stranger Things. Tak przynajmniej twierdził w zeszłym roku Gatten Matarazzo (Dustin):

Matt i Ross nie chcą wyprodukować tylu sezonów, ile tylko się da. Stranger Things będzie trwał, dopóki cała historia nie zostanie opowiedziana. Twórcy myślą nad czterema albo pięcioma sezonami. Teraz skończyliśmy prace nad 3. serią. Na tym serial się nie skończy.

Pozostaje mieć nadzieję, że nowe odcinki będą lepsze od 2. sezonu — dosyć wtórnego, powtarzającego motywy z pierwszych epizodów. 3. seria Stranger Things zadebiutuje na platformie Netflix już 4 lipca 2019 roku.

Stranger Things 3. sezon — zdjęcia:

Stranger Things: uniwersum się rozrasta — książki, komiksy, LEGO

Miłośnicy serii mogą sięgnąć po książkę Stranger Things: Mroczne umysły. To prequel wydarzeń z serialu, który przybliża czytelnikom matkę Eleven. Ukazał się również komiks Stranger Things: Po drugiej stronie. Odbiorcy poznają w nim losy Willa, przebywającego w równoległym wymiarze w trakcie wydarzeń z pierwszego sezonu. Obie pozycje są już dostępne na polskim rynku.

Najzagorzalsi fani serialu wkrótce będą mogli nabyć kolekcjonerski zestaw klocków LEGO Stranger Things „Druga Strona” (75810).

ZOBACZ TAKŻE: Jak miał się skończyć 1. sezon Stranger Things? Byłoby smutno…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *