Home Newsy Super Bowl 2019 – najlepsze zwiastuny filmów i seriali

Super Bowl 2019 – najlepsze zwiastuny filmów i seriali

Super Bowl 2019 – najlepsze zwiastuny filmów i seriali

Super Bowl 2019  za nami – pora przyjrzeć się najlepszym zwiastunom oraz teaserom, zaprezentowanym na imprezie sportowe. Wśród nich znalazła się zapowiedź kolejnej odsłony Szybkich i wściekłych, spot promujący reboot Strefy mroku, trailer 3. sezonu Opowieść podręcznej czy też zwiastuny marvelowych produkcji. Przed Wami najlepsze zwiastuny filmów i seriali z Super Bowl 2019.

Super Bowl łączy w sobie olbrzymie wydarzenie sportowe oraz równie spektakularną imprezę popkulturową. Ze względu na popularność całego przedsięwzięcia ze strony widoni, nawet największe wytwórnie filmowe zamieszczają w blokach reklamowych zwiastuny albo krótkie spoty oczekiwanych widowisk. Zaprezentowane zapowiedzi budzą w tym roku większe emocji, niż trailery debiutujące na zeszłorocznym Comic-Conie w San Diego (najważniejszej imprezie popkulturowej na świecie)!

Super Bowl 2019 – zwiastuny: filmy i seriale:

Serca widzów skradły przede wszystkim dwa zwiastuny: spin-offu Szybkich i wściekłych oraz Avengers: Endgame. The Rock oraz Statham udowodnili w 8. odsłonie popularnej serii kina akcji, że wypadają na wspólnym ekranie lepiej, niż którykolwiek z dotychczasowych bohaterów. Wytwórnia szybko zdecydowała się wyprodukować spin-off poświęcony dawnemu funkcjonariuszowi prawa oraz wprawnemu opryszkowi. Prezentowany zwiastun zarysowuje konwencję nadchodzącego filmu: będziemy mieli do czynienia z klasycznym buddy cop movie na modłę filmów lat 80. i 90. ubiegłego stulecia. Postacie zostaną zbudowane na bazie przeciwieństw – różnią się od siebie kolorem skóry oraz charakterem. Wspólnie przeżyją sensacyjną przygodę w szybkich i wściekłych karoseriach.




Również Disney we współpracy z Marvelem nie zawiódł swoich fanów. Twórcy zaprezentowali teaser Avengers: Endgame, prezentujący zupełnie nowe sceny w stosunku do znanej wszystkim zapowiedzi. Co najważniejsze: wiemy już, że fabuła spektakularnego finału MCU osadzona zostanie w odstępstwie czasu względem Wojny bez granic (wskazuje na to fragment materiału z grupą wsparcia). Kinowe uniwersum Marvela już dawno nie było tak smutne i poważne – kto wie, czy na którymś gargulcu nie czai się Mroczny Rycerz? Prócz teasera Endgame, Disney zaprezentował kolejny spot Kapitan Marvel oraz Toy Story 4.

Super Bowl 2019 wskazuje, że kino grozy wciąż utrzyma się w ścisłej czołówce pośród gatunkowych fabuł blockbusterów oraz seriali. Jordan Peele (Uciekaj!) pojawił się w prezentowanych materiałach dwukrotnie: raz jako reżyser thrillera psychologicznego Us, raz jako osoba zapowiadająca reboot Strefy mroku. Czyżby w Hollywood nadszedł nowy mistrz horroru? Miejsce zwolniło się, kiedy James Wan zaczął pływać z Aquamanem. Dodatkowo na Super Bowl zaprezentowano teaser Scary Stories to Tell in the Dark, którego producentem jest Guillermo del Toro.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Avengers: Endgame

Kapitan Marvel

Toy Story 4




Alita: Battle Angel

Us

Scary Stories to Tell in the Dark

The Twilight Zone – sezon 1.

Hanna – sezon 1.

 Opowieść podręcznej – sezon 3.

Gra o tron – 8 sezon – ciekawa reklama

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron 8. sezon: kto wygra? Raport bukmacherów z Las Vegas

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *