Home Newsy Superbohaterowie Marvela nie tylko w filmach i komiksach. Powieść o Czarnej Wdowie!

Superbohaterowie Marvela nie tylko w filmach i komiksach. Powieść o Czarnej Wdowie!

Superbohaterowie Marvela nie tylko w filmach i komiksach. Powieść o Czarnej Wdowie!

Nakładem wydawnictwa Zielona Sowa pojawiła się powieść Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona, której akcja rozgrywa się w uniwersum Marvela.

Margaret Stohl odkrywa przed czytelnikami nieznaną dotąd historię Czarnej Wdowy. Ta książka poruszy zarówno zagorzałych fanów Marvela, jak i tych, którzy dopiero przekraczają progi Uniwersum Marvela.

Czarna Wdowa, właściwie Natasha Romanoff, to jeden z najgroźniejszych zabójców. Szkolona od najmłodszych lat zdobywała szlify w zwodzeniu i zabijaniu u Ivana Somodorova w moskiewskiej szkole superszpiegów – Czerwonej Komnacie.

O czym jest powieść Czarna Wdowa. Na zawsze czerwona?

Ava Orlova stara się być typową nastolatką z Brooklynu. Jest córką zaginionej rosyjskiej fizyczki i już w dzieciństwie była poddawana serii niebezpiecznych, bezlitosnych wojskowych eksperymentów, które przeprowadzał nie kto inny jak sam Ivan Somodorov.

Czarna Wdowa książka Marvel

Kiedy w Europie Wschodniej w tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć dzieci, a na czarnym rynku zaczynają się pojawiać przecieki o technologii przemyconej z Czerwonej Komnaty, Czarna Wdowa zaczyna podejrzewać, że stać za tym może jej mentor z moskiewskiej szkoły. Natasha i Ava muszą wspólnie rozwiązać problemy z przeszłości. To jedyny sposób by powstrzymać Somodorova i poznać prawdę o ciemnookim chłopcu z wytatuowaną klepsydrą. O chłopcu, który pojawia się w snach Avy…

Kto jest autorem powieści o Czarnej Wdowie?

Margaret Stohl została okrzyknięta najlepszą autorką listy bestsellerów New York Timesa. Współtworzyła trylogię Piękne istoty oraz napisała dwie bestsellerowe powieści dla młodzieży: Icons i Idols. Wcześniej pracowała w branży gier video jako scenarzystka i główny projektant gier. Wspólnie z Lewisem Petersonem założyła 7Studios. Obecnie mieszka w Santa Monica w Kalifornii ze swoją ukochaną #nerdfamily.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *