Home Newsy Szybcy i wściekli: powstanie serial animowany. Premiera na Netflix!

Szybcy i wściekli: powstanie serial animowany. Premiera na Netflix!

Szybcy i wściekli: powstanie serial animowany. Premiera na Netflix!

Szybcy i wściekli już wkrótce wjadą na ekrany kin w pierwszym spin-offie. Jednak Hobbs i Shaw nie będzie jedyną nową produkcją, osadzoną w świecie „rodziny” i wartkich samochodów. Netflix wkrótce wypuści serial animowany Fast & Furious: Spy Racers. Jego zapowiedź wygląda jak intro gier wyścigowych.

Historia Szybkich i wściekłych rozpoczęła się prozaicznie – od nielegalnych wyścigów po amerykańskich przedmieściach. W 2001 roku prawdopodobnie nikt nie zdawał sobie sprawy, że w następnych latach seria zostanie przekuta w najbardziej dochodową franczyzę współczesnego kina akcji. Dopiero z czasem twórcy wysłali bohaterów na ratowanie świata. Każda kolejna część prześciga się z poprzednią kreatywnością oraz odrealnieniem kolejnych kaskaderskich popisów. Myślałem już, że czołg to najniebezpieczniejszy pojazd, z którym poradziła sobie „rodzina”. Kiedy w ostatniej odsłonie podrasowane samochody walczyły z łodzią podwodną – w dodatku gdzieś na bezdrożach śnieżnej Rosji – zrozumiałem, że bohaterowie zdołają powalić nawet wściekłego Transformersa.

Netflix: powstaje serial animowany Fast & Furious: Spy Racers

Netflix przygotował coś specjalnego dla wszystkich miłośników Szybkich i wściekłych i gier pokroju Need for Speed. Platforma weszła we współpracę ze studiem Universal i DreamWorks. Powstanie serial animowany, osadzony w świecie „rodziny”. Oryginalną animację zatytułowano Fast & Furious: Spy Racers.

W głównej roli zobaczymy nastoletniego Tony’ego Toretto, który wraz ze swoim przyjacielem zostanie rekrutowany przez rządową organizację. Wspólnie będą musieli infiltrować elitarną grupę, organizującą wyścigi samochodowe. Okaże się, że spaliny oraz koła piszczące na rozgrzanym asfalcie stanowią tylko przykrywkę dla większego projektu. Złowroga organizacja planuje przejąć władzę nad światem. Szykuje się połączenie konceptu pierwszych części z pulpową esencję Szybkich i wściekłych po piątej odsłonie.

Fast & Furious: Spy Racers – zapowiedź:
Fast & Furious: Spy Racers – twórcy, data premiery

Tim Hedrick, Bret Haaland, Vin Diesel i Chris Morgan będą producentami wykonawczymi Fast & Furious: Spy Racers. Dodatkowo Hedrick i Haaland zostali showrunnerami serialu. Premiera produkcji odbędzie się jeszcze w 2019 roku. Dokładna data pozostaje nieznana.

Szybcy i wściekli – będzie spin-off. Premiera już wkrótce!

Fast & Furious: Spy Racers nie będzie jedyną odsłoną spektakularnego kina akcji, która trafi w 2019 roku na małe albo duże ekrany. Twórcy przygotowują również spin-off oryginalnej historii, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Tytułowy stróż prawa Luke Hobbs (Dwayne „The Rock” Johnson) i wyrzutek Deckard Shaw (Jason Statham) połączą swoje siły przeciwko cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy, który zagraża całej ludzkości.

Reżyserem został David Leitch, wcześniej odpowiedzialny za pierwszą odsłonę Johna Wicka, Atomic Blond oraz Deadpoola 2. Premiera Szybkich i wściekłych: Hobbs i Shaw zaplanowana została na 2 sierpnia 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Top 10: najlepsze filmy 2018 roku według Amerykanów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *