Home Newsy Ta scena horroru To była tak krwawa, że twórcy usunęli ją z wersji kinowej!

Ta scena horroru To była tak krwawa, że twórcy usunęli ją z wersji kinowej!

Ta scena horroru To była tak krwawa, że twórcy usunęli ją z wersji kinowej!

Film To niebawem trafi do dystrybucji DVD oraz Blu-ray. Twórcy zapowiedzieli, że na płycie znajdą się również wycięte sceny z widowiska. Dziś poznaliśmy jedną z nich.

Reboot ekranizacji prozy Stephena Kinga okazał się spektakularnym hitem – przy budżecie 35 mln $, zarabił w kinach na całym świecie blisko 700 mln $! Fani chcą więcej – nic dziwnego, że twórcy z miejsca ogłosili powstanie kontynuacji horroru.

Na dzień dzisiejszy miłośnicy filmu mogą zadowolić się wyłącznie wydaniem DVD / Blu-ray, na którym znaleźć można blisko 15 minut dodatkowego materiału!

KREW I SZALEŃSTWO

Jeśli wydawało się Wam, że To jest dostatecznie krwawe i brutalne, nic bardziej mylnego. W sieci znaleźć można opisy sekwencji wykreślonych ze scenariusza horroru, które znacznie podkręciłyby poziom ekranowej ekstremy. Szerszej publiczności znany jest nigdy niezrealizowany fragment filmu, w którym Pennywise atakuje mieszkanie pewnej kobiety z niemowlęciem. Osoba jest tak przerażona, że pozwala potworowi zjeść swoje dziecko – stopniowo popada przy tym w obłęd.

Inne sceny utaplane w sztucznej posoce zostały zrealizowane, jednak twórcy zdecydowali wyciąć je z kinowej wersji To. Dziś poznaliśmy jedną z nich – jak się okazuje, poniżony Henry nie zamordował wyłącznie swojego ojca.

Usunięta scena z horroru TO:
Ostatecznie w wydaniu DVD znajdzie się 11 rozszerzonych bądź usuniętych scen.

ZOBACZ TAKŻE: Na której scenie w horrorze TO bał się Stephen King? „Prawie zesrałem się ze strachu”