Home Newsy Tabu: kiedy premiera 2. sezonu? Powróci Tom Hardy

Tabu: kiedy premiera 2. sezonu? Powróci Tom Hardy

Tabu: kiedy premiera 2. sezonu? Powróci Tom Hardy

Widzowie przez dwa lata musieli czekać na 2. sezon serialu Tabu. Niedawno poznaliśmy planowaną datę nowych odcinków. Co najważniejsze: do serialu powróci Tom Hardy.

Tabu zadebiutowało na małych ekranach w 2017 roku. Fabuła serialu osadzona została w wiktoriańskiej Anglii. Żądny przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) powraca niespodziewanie po 10 latach z Afryki. Mężczyzna wierzy, że uda mu się przejąć po ojcu ogromne przedsiębiorstwo. Oczywiście, nie może obejść się bez komplikacji. Okazuje się bowiem, że dziedzictwo pozostawione przez zmarłego biznesmena jest zgoła inne, niż mogło się to wydawać na pierwszy rzut oka. Wszystko przez wrogów Delaneya. Twórca serialu, Steven Knight, z miejsca zapowiedział powstanie co najmniej dwóch sezonów Tabu. Jak widać, dotrzymał słowa.

Tabu sezon 2: kiedy premiera?

Od dłuższego czasu panowała cisza na temat nowych epizodów. Dopiero niedawno BBC1 oraz FX – finansujące serial – poinformowało, że zdjęcia do 2. sezonu Tabu rozpoczną się jesienią 2019 roku – najpóźniej: w przyszłym roku. Oznacza to, że nowe odcinki ujrzą światło dzienne dopiero w 2020 roku. Podobnie sprawa wyglądała z Wiedźminem od Netfliksa, na szczęście twórcom udało się przyspieszyć proces produkcji serialu.

Tabu – zwiastun pierwszego sezonu:
Tabu: twórca planuje również 3. sezon!

Fabuła Tabu nie skończy się na dwóch sezonach. Steven Knight zamierza stworzyć również 3. sezon popularnego serialu. Twórca powiedział o swoich planach:

Jeśli zdołamy się ze wszystkim uporać i wciąż będziemy czuli potrzebę kontynuowania tej historii, wtedy weźmiemy się za prace nad 3. sezonem. Taki mam plan. Wyruszymy na zachód. Posiadam w głowie przemyślany koncept. Dobrze go mieć, kiedy rozpoczyna się tak duże przedsięwzięcie. Wiem, dokąd zmierzamy.

Zagraniczna prasa donosi, że scenariusz 3. sezonu został już ukończony. Twórcy nie skomentowali jeszcze tych pogłosek.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale podobne do Tabu

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *