Home Newsy Tabu – serial: gdzie oglądać online?

Tabu – serial: gdzie oglądać online?

Tabu – serial: gdzie oglądać online?

O czym jest i gdzie można oglądać online serial Tabu, w którym główną rolę gra Tom Hardy?

O czym jest serial Tabu?

Londyn, rok 1814. Uznany za zmarłego James Keziah Delaney (Tom Hardy) po wielu latach powraca z odległych zakątków świata. Pobyt w Afryce zmienił go nie do poznania. Mężczyzna przyjeżdża do Londynu, żeby przejąć odziedziczone po ojcu imperium handlowe. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Spadek okazuje się być ciężarem, a nie błogosławieństwem. Otoczony przez wrogów i spiski James musi umiejętnie lawirować w obcym dla siebie świecie, by uchronić się przed śmiercią. Zmowa, morderstwo, podstęp i mroczna rodzinna tajemnica to tło tej intrygującej opowieści o miłości i zdradzie.

Najlepsze seriale podobne do Tabu

Kto stworzył serial Tabu?

Tabu - serial: gdzie oglądać online?
Fot. HBO

Tabu to  klimatyczny serial, którego producentami są Steven Knight, nominowany do Oscara Tom Hardy (aktor w Mroczny Rycerz powstaje) i jego ojciec Chips Hardy, który pełni funkcję konsultanta produkcji. W głównych rolach, obok Toma Hardy’ego, występują Jonathan Pryce (serial HBO Gra o tron), Michael Kelly (House of Cards), Oona Chaplin (serial HBO Gra o tron) oraz David Hayman (Chłopiec w pasiastej piżamie).
Producentami wykonawczymi Tabu są czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Ridley Scott (Gladiator) oraz Kate Crowe ze strony spółki Scott Free. Producentami wykonawczymi z ramienia Hardy Son & Baker są Tom Hardy i Dean Baker. Obowiązki producentów pełnią Steven Knight i Timothy Bricknell. Serial został wyreżyserowany przez Kristoffera Nyholma (odcinki 1-4) i Andersa Engströma (odcinki 5-8). Jest to już trzecia produkcja po filmie Locke i serialu Peaky Blinders, przy której współpracował duet Tom Hardy i Steven Knight.

Tabu – gdzie oglądać online?

Tabu - serial: gdzie oglądać online?
Fot. HBO

Tabu można oglądać online w usłudze HBO GO od 8 stycznia. Kolejne odcinki będą się pojawiać co niedzielę. Z kolei w telewizji HBO serial Tabu pojawi się w marcu 2017 roku. Dokładna data na tę chwilę nie jest znana.

Najlepsze seriale kryminalne, których nie znacie