Home Newsy Tajemniczy teaser 7. sezonu Gry o tron. O co w nim chodzi?

Tajemniczy teaser 7. sezonu Gry o tron. O co w nim chodzi?

Tajemniczy teaser 7. sezonu Gry o tron. O co w nim chodzi?

Wyciekł krótki teaser 7. sezonu Gry o tron, który skupiony jest na mieczu Oathkeeper (Wierny Przysiędze). Aktualnie jest on w posiadaniu Brienne z Tarthu. Tymczasem na zwiastunie możemy wyłapać drobny szczegół, który może mieć duże znaczenie dla serialu.

W tym krótkim wideo możemy zobaczyć najazd na rękę trzymającą miecz z valyriańskiej stali. Następnie kamera delikatnie przesuwa się w górę i pojawia się tytuł serialu HBO. I właściwie tyle. Zapewne nikt by się tym w żaden sposób nie ekscytował, gdyby nie fakt, że miecz Wierny Przysiędze trzymany jest przez… męską dłoń.


To nie może być przypadek – tym bardziej, że ostatnie co usłyszeliśmy na temat tego miecza to słowa Jaimego Lannistera skierowane do Brienne:

„Jest twój. Zawsze będzie twój.”

Czyżby valyriański miecz miał trafić w 7. sezonie Gry o tron do kogoś innego? Co to oznacza dla Brienne z Tarthu – śmierć? Przegraną w jakimś ważnym pojedynku? Oczywiście – może to być też po prostu zwyczajny teaser, w którym jedynie chciano skierować uwagę na broń, bez żadnego związku. Ale w takie przypadki nie wierzymy.
Premiera 7. sezonu Gry o tron wciąż nie jest dokładnie znana. Wcześniej pojawiły się plotki o dacie, który wyciekła z IMDb, ale nie zostały one potwierdzone. Możemy się spodziewać, że serial zadebiutuje w ramówce HBO latem tego roku. A jeśli nie straszne Wam spoilery, to sprawdźcie, kto może zginąć w 7. sezonie Gry o tron. Bo to, że z kimś się pożegnamy jest praktycznie pewne.

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterowie Gry o tron kiedyś i dziś. Nie uwierzycie jak wyglądali

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *