Home Newsy Tego się nie spodziewaliśmy. Obcy: Przymierze – plakat roku?

Tego się nie spodziewaliśmy. Obcy: Przymierze – plakat roku?

Tego się nie spodziewaliśmy. Obcy: Przymierze – plakat roku?

Obcy: Przymierze zbliża się wielkimi krokami. Przed Wami REWELACYJNY plakat nowego filmu Ridleya Scotta.

O ile pierwszy oficjalny plakat był bardzo klimatyczny i bardzo nam się spodobało to, że więcej nie pokazano, niż pokazano, tak teraz spece od marketingu poszli na całość. Przed Wami poster, który nie pozostawia żadnych wątpliwości – ksenomorfy zaleją kina! Lepszy niż kolekcjonerski plakat do Prometeusza od polskiego twórcy?

Obcy: Przymierze – nowy plakat:

Obcy Przymierze plakat

Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy „Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Premiera filmu Obcy: Przymierze w Polsce będzie miała miejsce 12 maja 2017 roku – o tydzień szybciej niż w USA! Sam Ridley Scott zapowiada, że ma już materiał na kolejną część i nie ma zamiaru zbyt długo czekać z kontynuacją. Oby tylko to wszystko trzymało wysoki poziom!

ZOBACZ TAKŻE: Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *