Home Newsy Ten film z Kevinem Spacey miał zaraz wejść do kin. Co robią Ridley Scott i producenci? Cóż za decyzja!

Ten film z Kevinem Spacey miał zaraz wejść do kin. Co robią Ridley Scott i producenci? Cóż za decyzja!

Ten film z Kevinem Spacey miał zaraz wejść do kin. Co robią Ridley Scott i producenci? Cóż za decyzja!

Film zatytułowany Wszystkie pieniądze świata miał wejść do kin na początku grudnia, zaś pierwsze pokazy planowane były na listopad. Kevin Spacey zagrał tam jedną z głównych ról. W obliczu skandalu z udziałem aktora, reżyser Ridley Scott oraz producenci zdecydowali się na radykalny krok.

Film Wszystkie pieniądze świata już dawno został ukończony i miał lada moment wejść do kin. Pojawił się również ostateczny zwiastun, który kręci się cały czas wokół roli, którą odgrywa Kevin Spacey. Pojawia się on w kulminacyjnym momencie i trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Pojawiały się nawet głosy, że aktor będzie walczył o najważniejsze nagrody filmowe z Oscarem na czele. Niestety – nic z tego. W obliczu wielkiego skandalu z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy, producenci starają się, jak tylko mogą, odciąć od niego. Wydawało się, że wyrzucenie Kevina Spacey z House of Cards to wiele, jednak Ridley Scott i producenci poszli o krok dalej.
Postanowiono, że wszystkie sceny z udziałem Kevina Spacey zostaną wycięte. Zastąpi go Christopher Plummer. To oznacza, że będzie trzeba zrobić dokrętki, które potrwają kilka tygodni. Co w takim wypadku z premierą filmu? Na ten moment ciągle oficjalna data to 22 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Skąd się wziął kod Matrixa i co oznacza? 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *