Home Newsy Terror – gdzie oglądać serial w Polsce? Podpowiadamy

Terror – gdzie oglądać serial w Polsce? Podpowiadamy

Terror – gdzie oglądać serial w Polsce? Podpowiadamy

Gdzie można oglądać serial Terror? Czy jest dostępny do obejrzenia online? Na jakim kanale będzie miała miejsce premiera 1. sezonu? W dobie Netflixa, HBO GO i innych platform streamingowych, mogłoby się wydawać, że Terror będzie można oglądać online. Niekoniecznie!

O czym jest serial Terror?

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, Terror koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Czy komukolwiek uda się wyjść cało z dramatycznej walki o przetrwanie?

Kto występuje głównych rolach?

W serialu występują: Jared Harris (Mad Men, The Crown) jako Kapitan Francis Crozier, Tobias Menzies (Outlander) jako James Fitzjames, Ciarán Hinds (Gra o Tron) jako Sir John Franklin; Paul Ready (Cuffs) jako dr Henry Goodsir, Adam Nagaitis (Sufrażystka) jako Cornelius Hickey, Nive Nielsen (Podróż do Nowej Ziemi) jako Lady Silence; Ian Hart (Marzyciel) jako Thomas Blanky oraz Trystan Gravelle (Mr. Selfridge) jako Henry Collins.

Ridley Scott producentem:

Gdzie oglądać serial Terror?

Serial Terror będzie można w Polsce oglądać na kanale AMC Polska. Dostępny jest on w następujących pakietach:

  • Cyfrowy Polsat – pozycja 55
  • nc+ – pozycja 58
  • Multimedia – pozycja 140
  • TOYA – pozycja 96
  • Orange TV – pozycja 234
  • Play Now – pakiet extra

Serial na ten moment nie trafi do żadnej usługi VOD, więc możecie raczej zapomnieć o obejrzeniu go online w takich usługach jak Netflix, Showmax czy HBO GO. Pozostaje włączenie telewizora o określonej godzinie.

Kiedy premiera serialu Terror?

Oficjalna premiera 1. odcinka serialu Terror będzie miała miejsce 5 kwietnia w czwartek o godzinie 22:00. Każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się co tydzień. Całość składa się z 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50 – najlepsze seriale kryminalne

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *