Home Newsy The Umbrella Academy: nowy serial Netflixa. Kiedy premiera?

The Umbrella Academy: nowy serial Netflixa. Kiedy premiera?

The Umbrella Academy: nowy serial Netflixa. Kiedy premiera?

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego serialu Netflixa – The Umbrella Academy. Pojawił się pierwszy zwiastun. Zapowiada się ostra jazda bez trzymanki!

O czym jest serial The Umbrella Academy?

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Ekranizacja komiksu

Serial The Umbrella Academy jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (My Chemical Romance), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

The Umbrella Academy – obsada

W tym serialu akcji wyprodukowanym na zlecenie Netflix przez Universal Cable Productions występują Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Jego producentem wykonawczym i showrunnerem jest Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon).

Zwiastun serialu The Umbrella Academy:

Kiedy premiera serialu The Umbrella Academy?

Premiera serialu The Umbrella Academy już 15 lutego na Netflix. Produkcja będzie się składać z 10 odcinków. Każdy z nich będzie trwał ok. 1h.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix – seriale 2018