Home Newsy The Walking Dead: gdzie oglądać online? Serial dostępny na Netflix

The Walking Dead: gdzie oglądać online? Serial dostępny na Netflix

The Walking Dead: gdzie oglądać online? Serial dostępny na Netflix

Gdzie oglądać The Walking Dead online? Netflix nie przestaje zaskakiwać swoich subskrybentów. 1 marca 2019 roku w ofercie największej platformy streamingowej znalazły się online prawie wszystkie sezony The Walking Dead. To idealny moment, aby obejrzeć serial. Zwłaszcza, że twórcy zapowiedzieli nowy spin-off serii. 

The Walking Dead to adaptacja popularnej serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana. Fabuła skupia się (do pewnego momentu) na policjancie Ricku Grimesie, który wraz z rodziną i nowymi towarzyszami musi odnaleźć się w post-apokaliptycznej rzeczywistości, opanowanej przez hordy żywych trupów. Grupa szybko przekona się, że zombie (nazywane w serialu „szwendaczami”) to zaledwie krwawy szczyt góry lodowej ich problemów. Znacznie niebezpieczniejsi okażą się inni ocalali z zagłady. Serial doczekał się już 9. sezonów! Niemal wszystkie z nich dostępne są teraz na platformie Netflix.

The Walking Dead – jakie sezony online na Netflix?

Platforma streamingowa zgotowała miłą niespodziankę wszystkim miłośnikom post-apokaliptycznych historii. Biblioteka Netflixa została wzbogacona o osiem sezonów The Walking Dead. Zarezerwujcie sobie dużo czasu, w sumie daje to 115 odcinków! Z kolei na Amazon Prime Video widzowie mogą zobaczyć spin-off popularnego serialu, Fear the Walking Dead.

The Walking Dead: powstanie nowy spin-off

Franczyza The Walking Dead obejmuje niemal każde medium. Powstają gry komputerowe, zainspirowane post-apokaliptycznym światem. Na regałach księgarni można odnaleźć książki oraz wspomniane już komiksy. Najprężniej rozwijają się telewizyjne produkcje. Twórcy zapowiedzieli powstanie pełnometrażowej trylogii, skupionej na postaci Ricka Grimesa. Na tym rozwój uniwersum się nie skończy. Zrealizowany zostanie również kolejny spin-off. Ed Carroll z zarządu stacji AMC wyjawił, że projekt znajduje się na wczesnym etapie developmentu:

Nie znaleźliśmy się jeszcze na tym etapie, kiedy możemy ogłosić szczegóły przedsięwzięcia oraz datę premiery. Zatrudniliśmy za to niezwykle kreatywnych ludzi, którzy pracują nad historią. Jesteśmy dobrej myśli. Nie możemy zdradzić, z jakimi rynkami chcemy podjąć współpracę. Prowadzimy rozmowy z wieloma znaczącymi graczami, ponieważ widownia posiada spory apetyt na ten serial.

Macie zatem sporo czasu, aby nadrobić The Walking Dead.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Maliny 2019 – lista zwycięzców. Oto najgorsze filmy