Home Newsy To JEJ najbardziej przestraszył się Stephen King oglądając To. A jak wygląda naprawdę?

To JEJ najbardziej przestraszył się Stephen King oglądając To. A jak wygląda naprawdę?

To JEJ najbardziej przestraszył się Stephen King oglądając To. A jak wygląda naprawdę?

Jak naprawdę wyglądała aktorka, która wcieliła się w przerażającą postać w horrorze TO? To właśnie jej najbardziej na filmie bał się Stephen King!

TO posiadało bardzo wiele strasznych i efektownych scen, w których Pennywise straszy głównych bohaterów na wszelkie możliwe sposoby. Którego wcielenia najbardziej się przestraszył Stephen King? W wymianie mailowej z reżyserem filmu (Andy Muschietti) pisarz stwierdził w dobitnych słowach:

„Kur*** uwielbiam kobietę z obrazu. Prawie się zesrałem ze strachu po zobaczeniu jej.”

A jak wygląda aktorka, która wcieliła sie w tę przerażającą postać z obrazu? Dla kanadyjki Tatum Lee był to debiut na dużym ekranie. A jak wygląda naprawdę, bez efektów CGI i specjalnego make-upu? Zdziwicie się, że to jedna i ta sama osoba co z filmiku powyżej:Aktorka z horroru To
Fot. bloody-disgusting.com
Aktorka z horroru To
Fot. bloody-disgusting.com
Aktorka z horroru To
Fot. bloody-disgusting.com

Horror To wyszedł już na Blu-ray i DVD. W środku znalazło się się 11 rozszerzonych bądź usuniętych scen, w tym również jedna niezwykle brutalna, która nie pojawiła się w wersji kinowej. Sam reżyser zaś starał się przestraszyć młodych aktorów w nieoczywisty sposób. Wszystko po to, by jedna ze scen była jak najbardziej przerażająca. Musimy przyznać, że udało mu się!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2017 roku

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *