Home Newsy To mogła być NAJLEPSZA część Obcego. Nowe ilustracje z projektu twórcy Dystryktu 9

To mogła być NAJLEPSZA część Obcego. Nowe ilustracje z projektu twórcy Dystryktu 9

To mogła być NAJLEPSZA część Obcego. Nowe ilustracje z projektu twórcy Dystryktu 9

Obcy 5 w reżyserii Neilla Blomkampa mógł być jednym z najciekawszych filmów science fiction ostatnich lat. Niestety nie powstał przez Ridleya Scotta. Tymczasem Blomkamp wrzucił nowe ilustracje ze swojego projektu. Szczególnie jedna z nich robi świetne wrażenie!

Przypomnijmy, że Obcy 5 miał być bezpośrednią alternatywną kontynuacją drugiej części Obcego i skupić się na losach Ripley i Hicksa. Projekt jednak trafił do kosza, gdy Ridley Scott ogłosił, że zabiera się za Obcego: Przymierze.

Blomkamp wrzucił zaledwie trzy nowe grafiki koncepcyjne, ale mają one w sobie więcej klimatu, niż cały ostatni żenujący film Ridleya Scotta:
Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp

Aktualnie Neill Blomkamp tworzy ze swoim Oats Studio różne krótkometrażowe projekty science fiction. Niedawno zaś stworzył krótki film na podstawie niesamowitych prac fantasy polskiego twórcy – Jakuba Różalskiego. Jeśli zaś chodzi o pełnometrażowy film, to pozostaje wierny gatunkowi i pracuje nad ekranizacją książki SF. Najwierniejsi zaś fani czekają na kontynuację słynnego Dystryktu 9.

Przypomnijmy również pierwsze grafiki koncepcyjne, które wywołały wśród fanów tak ogromne poruszenie. Chcielibyście, żeby Obcy 5 powstał?
Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp Obcy 5 Blomkamp