Home Newsy To nie Blade Runner 3. Tak wygląda nowy film science fiction Netflixa!

To nie Blade Runner 3. Tak wygląda nowy film science fiction Netflixa!

To nie Blade Runner 3. Tak wygląda nowy film science fiction Netflixa!

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu science fiction Mute, który dostępny będzie w serwisie Netflix. Fani cyberpunku będą wniebowzięci!

O czym będzie film Mute?

Akcja będzie rozgrywać się w Berlinie w 2052 roku. Niemy mężczyzna, który wiele przeszedł, zagłębia się w tętniące życiem podziemia miasta w poszukiwaniu swojej zaginionej dziewczyny. W obsadzie zobaczymy takie uznane nazwiska jak Alexander Skarsgard, Paul Rudd, Justin Theroux i Seyneb Saleh. Reżyseruje zaś Duncan Jones, znany z takich filmów jak Moon, Kod nieśmiertelności czy Warcraft.

Zwiastun Mute:
Czy to Blade Runner 3?!

Co poniektórzy mogą dać się nabrać, że oto zobaczyli zwiastun trzeciej części Blade Runnera. Nic dziwnego – akcja rozgrywa się w 2052 roku, Berlin przyszłości bardzo mocno przypomina to, co mogliśmy oglądać niedawno w Blade Runnerze 2049, zaś Alexander Skarsgard jako główny bohater bardzo przypomina Ryana Goslinga z filmu Dennisa Villeneuve’a.

Mamy nadzieję, że Mute nie będzie jednak w żadnym wypadku kalką, lecz świetnym cyberpunkowym kryminałem noir z własną tożsamością. I musimy przyznać, że całość bardzo nam się podoba i nie możemy doczekać się już premiery. A ta już 23 lutego w serwisie Netflix.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 30: najlepsze filmy – Netflix. Co warto obejrzeć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *