Home Newsy To nie fake! Oto najbardziej żenujący plakat roku. Jakiego filmu? Kobiety mafii Patryka Vegi

To nie fake! Oto najbardziej żenujący plakat roku. Jakiego filmu? Kobiety mafii Patryka Vegi

To nie fake! Oto najbardziej żenujący plakat roku. Jakiego filmu? Kobiety mafii Patryka Vegi

Patryk Vega robi swój kolejny film, czyli Kobiety mafii. Pojawiły się oficjalne plakaty przedstawiające główne bohaterki. Po zobaczeniu jednego z nich opadły nam ręce.

Wcześniej pojawiły się oficjalne zdjęcia z filmu. Gdyby je włożyć między kadry z poprzednich jego Pitbulli i Botoksu, to mielibyśmy problem z rozróżnieniem. Wszystko jest na jedną modłę i niczym nie zaskakuje.

Tym razem zaś pojawiły się oficjalne plakaty, które Patryk Vega wrzucił na swoim profilu facebookowym. I wiecie co jest najśmieszniejsze? Że widząc ten plakat wczoraj, pomyśleliśmy że ktoś zrobił zabawną przeróbkę w klimacie fanpage’a Papryk Vege Prezentuje Arcykurwadzieła Światowego Kina. Nawet nie przyszło nam przez myśl, że takie hasło będzie widniało na jednym z oficjalnych posterów. A jednak…

Kobiety mafii – żenujący plakat:

Kobiety mafii plakat

Jasne, rozumiemy konwencję gangsterską i w filmie ten dialog zapewne nawet by dobrze wybrzmiał w odpowiednim momencie. Ale tego typu hasło na oficjalnym plakacie jest po prostu żenujące i niskich lotów. Pamiętajmy jednak, że w tym wszystkim jest zapewne większy cel. Patryk Vega przecież walczy z ciemnością. Jasność nastąpi 28 lutego 2018 roku, gdy Kobiety mafii wejdą do kin.

ZOBACZ TAKŻE: To najlepszy satyryczny komiks o twórczości Patryka Vegi. Popłakaliśmy się ze śmiechu [DLA DOROSŁYCH]

Comment(1)

  1. polski niedowład umysłowy masowo będzie szturmować kina po zapowiedzi takiego plakatu. klasyczna zagrywka vegi. zakładam, że treść filmu będzie mierna tak samo jak hasło z plakatu. i hasło choć żenujące, wywoła sporo emocji. prosty przepis na pełne sale kinowe.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *