Home Newsy To nie fantastyka. Polityk chce ściąć głowę hinduskiej aktorce

To nie fantastyka. Polityk chce ściąć głowę hinduskiej aktorce

To nie fantastyka. Polityk chce ściąć głowę hinduskiej aktorce

Ta informacja jest przerażająca i prawdziwa. Jeden z polityków rządzącej partii z Indii oferuje olbrzymie pieniądze za ścięcie głowy znanej aktorki z Bollywood.

O czym miał być film Padmavati?

Deepika Padukone zagrała główną rolę w filmie Padmavati, która opowiada historię XVI-wiecznej królowej Rajput, jednej z bohaterek narodowych kraju. Nie chciała ona zostać schwytana przez muzułmańskiego sułtana Allaudina Khiljiego i lecz wolała popełnić samobójstwo

Erotyczna scena w filmie

W filmie podobno znalazła się scena przedstawiająca erotyczne marzenie senne królowej o sułtanie. I to właśnie ona rozwścieczyła polityka partii rządzącej, zdaniem którego całość obraża pamięć o królowej i uczucia wyznawców hinduizmu.

Szokująca reakcja polityka

Jak zareagował Suraj Pal Amu? Zaoferował publicznie 100 milionów rupii (czyli ok. 1,6 mln dolarów) osobie, która zetnie głowę aktorce wcielającej się w główną rolę w filmie Padmavati. Oprócz tego w Indiach rozpoczęła się olbrzymia nagonka na Deepikę Padukone oraz twórców filmu. Skrajne środowiska zapowiadają, że podpalą każde kino, w którym pojawi się film Padmavati. Na ten moment nie wiadomo kiedy i czy w ogóle, obraz pojawi się w kinach.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *