Home Newsy Tom Cruise pokazał, jak złamał kostkę na planie Mission: Impossible. To musiało boleć!

Tom Cruise pokazał, jak złamał kostkę na planie Mission: Impossible. To musiało boleć!

Tom Cruise pokazał, jak złamał kostkę na planie Mission: Impossible. To musiało boleć!

O kolejnej części Mission: Impossible zrobiło się głośno za sprawą tego, że w trakcie wykonywania jednej ze scen Tom Cruise złamał kostkę. Aktor jednak poszedł o krok dalej i pokazał szerokiej publiczności, jak to wyglądało z jego perspektywy. Nie dla widzów o słabych nerwach!

Tom Cruise ujawnił niedawno pełny tytuł filmu, który brzmi Mission: Impossible – Fallout. Dokładna fabuła nie jest znana, ale wiemy, że Ethan Hunt będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami dobrych intencji. Jak kuriozalnie to brzmi, to jesteśmy pewni, że zapewne kolejna Misja Niemożliwa będzie trzymać w napięciu, zaś popisy kaskaderskie z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy wbiją w fotel.

Co się wydarzyło na planie?

Get ready for the most thrilling mission yet…

Post udostępniony przez Tom Cruise (@tomcruise)


I właśnie w trakcie wykonywania jednej ze scen, Tom Cruise miał wypadek. Gdy próbował przeskoczyć z rusztowania na dach budynku, niefortunnie uderzył stopą w ścianę. W przypływie adrenaliny jednak chciał kontynuować kręcenie, jednak dość szybko noga dała o sobie znać.

Nie dla wrażliwych widzów

Aktor w programie rozrywkowym The Graham Norton Show zaprezentował tę scenę. Całość kręcona była z kilku kamer, więc dokładnie możemy zobaczyć, jak to wszystko wyglądało. I ostrzegamy – TO BOLI! Reakcja publiczności w tym przypadku absolutnie nie jest przesadzona.

Tak wyglądał wypadek Toma Cruise’a na planie:
Musimy jednak przyznać, że wyszła z tego świetna akcja promocyjna. Bo jesteśmy strasznie ciekawi, w jakich scenach kaskaderskich tym razem wziął udział Tom Cruise, który znany jest z tego, że nie korzysta z dublerów. Premiera Mission: Impossible – Fallout zaplanowana jest na 25 lipca.

ZOBACZ TAKŻE: Makabryczny żart Jona Snowa. Można dostać zawału!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *