Home Newsy Tomasz Kot zagra superbohatera w filmie Marvela? Jest duża szansa

Tomasz Kot zagra superbohatera w filmie Marvela? Jest duża szansa

Tomasz Kot zagra superbohatera w filmie Marvela? Jest duża szansa

The Eternals będzie kolejnym widowiskiem kinowego uniwersum Marvela. Seria komiksów nie cieszy się dużą popularnością w Polsce. Wszystko może się zmienić wraz z angażem Tomasza Kota do jej z ról w filmie. Kogo miałby zagrać polski aktor?

Zimna wojna okazała się przepustką pary głównych aktorów do światowej kariery. Dzięki roli w filmie Pawła Pawlikowskiego, Joanna Kulig zagrała w pierwszym odcinku serialu Hanna (niestety, w tym samym epizodzie jej postać umiera). Prócz tego polska aktorka brała udział w prestiżowej sesji, trafiając na okładkę magazynu „Elle”. Równie znakomicie radzi sobie Tomasz Kot. Aktor mógł zostać przeciwnikiem Jamesa Bonda w najnowszej odsłonie franczyzy 007. Czas pokazał, że Agent Jej Królewskiej Mości stawi jednak czoła Ramiemu Malekowi. Na tym jednak blockbusterowa kariera Kota się nie kończy. Aktor może wystąpić w nadchodzącej odsłonie kinowego uniwersum Marvela.

Marvel. The Eternals – jaka fabuła?

Najpierw widzowie poszybują w przestrzeń kosmiczną z Kapitan Marvel, później poznają zakończenie 11 lat kinowego uniwersum w Avengers 4 – na sam koniec czeka ich sielankowy eurotrip z Peterem Parkerem. Wszystko, co wydarzy się później w MCU trzymane jest pod kluczem. Twórcy sporadycznie dzielą się projektami 4. fazy kinowego uniwersum Marvela. Jednym z nich będzie solowy film o Czarnej Wdowie oraz The Eternals.
Drugi z wymienionych tytułów zostanie poświęcony niemal boskiej rasie kosmitów. Część z nich zamieszkała na Ziemi – pozostali osiedlili się na Tytanie, jednym z księżyców Saturna. Ich przywódcą jest Mentor, ojciec Thanosa. Kwestią sporną pozostaje, na ile kanoniczny względem komiksów okaże się film. Wiemy, że kinowy Tytan został zniszczony. Gdzie lub kiedy rozegra się akcja filmu? W sieci można odnaleźć informacje świadczące, że fabuła osadzona zostanie na długo przed wydarzeniami z MCU. Co ciekawe, na przestrzeni dotychczasowych filmów pojawiło się już kilku członków The Eternals. Był nim Grandmaster oraz Collector.

Tomasz Kot wystąpi w filmie Marvela – The Eternals?

Według wstępnych zapowiedzi, The Eternals będzie pierwszym filmem MCU, w którym pojawi się homoseksualna postać. Twórcy szukają aktora o takiej samej orientacji seksualnej w przedziale 30-49 lat. Jego pochodzenie etniczne nie ma większego znaczenia.
Reżyserką filmu została twórczyni kina indie, Chloe Zhao. Posiada już dwóch aktorów, których z chęcią obsadziłaby w widowisku. Jednym z nich jest Cameron Britton, znany z serialu Netflixa The Umbrella Academy. Drugi wybór przykuł uwagę Polaków. Wedle wstępnych planów, Tomasz Kot miałby zagrać w filmie drugoplanową postać o „okazałej sylwetce fizycznej”. Dotychczasowe informacje wskazują, że żaden z aktorów nie odbył jeszcze rozmów ze studiem.

Marvel. The Eternals – kiedy premiera?

Scenariusz The Eternals piszą kuzyni Matthew i Ryan Firpo. Dwójka nie posiada większego doświadczenia w kinie blockbusterowym. Data premiery filmu pozostaje nieznana.

ZOBACZ TAKŻE: Avengers: Endgame – dokrętki filmu Marvela. Kto z bohaterów na planie?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *