Home Newsy TOP 10: Najlepsze seriale 2018 roku wg użytkowników Rotten Tomatoes

TOP 10: Najlepsze seriale 2018 roku wg użytkowników Rotten Tomatoes

TOP 10: Najlepsze seriale 2018 roku wg użytkowników Rotten Tomatoes

W sieci coraz częściej można natknąć się na ranking najlepszych produkcji telewizyjnych 2018 roku. Rotten Tomatoes zdradziło, które seriale były najwyżej oceniane przez użytkowników serwisu w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Przed Wami najlepsze seriale 2018 roku wg użytkowników Rotten Tomatoes.

Rotten Tomatoes – jako największy agregat recenzji na świecie – systematycznie dzieli się rankingami filmów na swojej stronie. W ten sposób poznaliśmy m.in. tytuły 10 widowisk, które w 2018 roku otrzymały od krytyków 100% pozytywnych recenzji. Tym razem serwis ujawnił oceny użytkowników oraz wskazał 10 najlepszych serii. Podobnie jak w przypadku 10 najpopularniejszych filmów, także tutaj pierwsze miejsce przypadło Marvelowi.

Najlepsze seriale 2018 roku wg użytkowników Rotten Tomatoes
  1. Daredevil – sezon 3.
  2. Dobre miejsce – sezon 3.
  3. Cobra Kai – sezon 1.
  4. Patrick Melrose – sezon 1.
  5. Nawiedzony dom na wzgórzu – sezon 1.
  6. Zadzwoń do Saula – sezon 4.
  7. Atlanta – sezon 2.
  8. Obsesja Eve – sezon 1.
  9. BoJack Horseman – sezon 5.
  10. Outlander – sezon 4.

Netflix wygrał – seriale oryginalne wykonały dobrą robotę

Spośród wszystkich wyżej wymienionych tytułów, aż trzy stanowią produkcje Netflixa. Taki wynik nie powinien dziwić nikogo, kto wie, ile dolarów przeznacza platforma VOD na realizację oryginalnych treści. Przy natłoku kolejnych seriali albo filmów, które co piątek trafiają do biblioteki Netflixa, taki wynik wydaje się „zaledwie” poprawny.

Chociaż 3. sezon Daredevila został doceniony przez widzów na całym świecie, platforma nie dała zielonego światła kolejnym odcinkom. Podobnie, jak całe uniwersum The Defenders, także tytuł o niewidomym superbohaterze trafił do kasacji.

ZOBACZ TAKŻE: Top 10: najlepsze seriale 2018 roku według Amerykanów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *