Home Newsy Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

„Gra o tron” to nie tylko smoki, seks i przemyślane intrygi, ale również wspaniała muzyka! HBO wpadło na genialny pomysł – niedługo niektórzy fani będą mieli okazję wziąć udział w specjalnych koncertach i posłuchać ścieżki dźwiękowej z „Gry o tron” na żywo.

„Gra o tron” – koncerty muzyczne. Kiedy i gdzie?

Niestety – musimy Was nieco ostudzić. Koncerty muzyczne z „Gry o tron” póki co będą mogli zobaczyć fani ze Stanów Zjednoczonych i z Kanady. HBO zaplanowało trasę koncertową, która rozpocznie się 15 lutego w 2017 roku. Obejmie takie miasta jak Chicago, Detroit, Toronto, Houston, Los Angeles i wiele innych. Potrwa do 2 kwietnia 2017 roku. Pełny spis miast znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jak to będzie wyglądać?

HBO wypuścił zwiastun przedstawiający ułożenie sceny, artystów i wielkie telebimy. I trzeba przyznać, że MAJĄ ROZMACH! Wygląda to niesamowicie i na samą myśl, że fani „Gry o tron” będą mogli w takich warunkach usłyszeć słynny opening, przechodzą nas ciarki.

Muzyka z „Gry o tron” – posłuchaj:

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko trzymać kciuki, że trasa koncertowa w USA i Kanadzie okaże się sukcesem komercyjnym i HBO zdecyduje się na powtórkę z rozrywki w Europie. A w ramach nakręcenia się, polecamy posłuchać ścieżki dźwiękowej z ostatniego 6. sezonu „Gry o tron”:

Sprawdźcie też, co ciekawego zrobiła mama serialowego Hodora oraz świetne portrety, wśród których jest Jon Snow.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *