Home Newsy Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

Trasa koncertowa „Gry o tron”. Ależ to wygląda!

„Gra o tron” to nie tylko smoki, seks i przemyślane intrygi, ale również wspaniała muzyka! HBO wpadło na genialny pomysł – niedługo niektórzy fani będą mieli okazję wziąć udział w specjalnych koncertach i posłuchać ścieżki dźwiękowej z „Gry o tron” na żywo.

„Gra o tron” – koncerty muzyczne. Kiedy i gdzie?

Niestety – musimy Was nieco ostudzić. Koncerty muzyczne z „Gry o tron” póki co będą mogli zobaczyć fani ze Stanów Zjednoczonych i z Kanady. HBO zaplanowało trasę koncertową, która rozpocznie się 15 lutego w 2017 roku. Obejmie takie miasta jak Chicago, Detroit, Toronto, Houston, Los Angeles i wiele innych. Potrwa do 2 kwietnia 2017 roku. Pełny spis miast znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jak to będzie wyglądać?

HBO wypuścił zwiastun przedstawiający ułożenie sceny, artystów i wielkie telebimy. I trzeba przyznać, że MAJĄ ROZMACH! Wygląda to niesamowicie i na samą myśl, że fani „Gry o tron” będą mogli w takich warunkach usłyszeć słynny opening, przechodzą nas ciarki.

Muzyka z „Gry o tron” – posłuchaj:

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko trzymać kciuki, że trasa koncertowa w USA i Kanadzie okaże się sukcesem komercyjnym i HBO zdecyduje się na powtórkę z rozrywki w Europie. A w ramach nakręcenia się, polecamy posłuchać ścieżki dźwiękowej z ostatniego 6. sezonu „Gry o tron”:

Sprawdźcie też, co ciekawego zrobiła mama serialowego Hodora oraz świetne portrety, wśród których jest Jon Snow.