Home Newsy True Detective: będzie 3. sezon! Kto w głównej roli?

True Detective: będzie 3. sezon! Kto w głównej roli?

True Detective: będzie 3. sezon! Kto w głównej roli?

HBO oficjalnie potwierdziło – będzie 3. sezon serialu True Detective. Kto w głównej roli? Łapcie szczegóły!

Po wielu spekulacjach, stacja oficjalnie zdecydowała się kontynuować słynny serial, który pierwszy sezon miał genialny (w większości świetne oceny ze strony krytyków i widzów), zaś drugi sezon bardzo różnie oceniany (my się przekonaliśmy dopiero w połowie). True Detective ostatecznie otrzyma 3. sezon i będzie to zamknięta całość niezwiązana z poprzednimi seriami.

Kto w głównej roli w 3. sezonie True Detective?

Potwierdziły się plotki – główną rolę zagra Mahershala Ali, który otrzymał Oscara za swoją rolę w filmie Moonlight, zaś jakiś czas temu mogliśmy go oglądać chociażby w serialu Netflixa – Luke Cage. Wcieli się on w detektywa policji stanowej z Arkansas.

True Detective 3 główny bohater
Fot. Netflix

Gdzie będzie rozgrywać się akcja?

Tym razem fabułę umiejscowiono w Ozark. To ciekawy zabieg, gdyż niedawno na platformie Netflix pojawił się inny serial kryminalny, który również rozgrywał się w tym miejscu i nazywał się po prostu… Ozark.Kto zajmie się reżyserią?

Nic Pizzolatto po raz kolejny zajmie się scenariuszem, zaś wszystkie odcinki wyreżyseruje Jeremy Saulnier, twórca mocnego Green Room, który znalazł się w naszym zestawieniu Najlepsze horrory 2016. To naszym zdaniem bardzo dobry wybór!

Premiera 3. sezonu True Detective na ten moment niestety nie jest znana.