Home Newsy TVP – robisz to źle! Historia Roja jako serial. I ta żenująca pierwsza scena…

TVP – robisz to źle! Historia Roja jako serial. I ta żenująca pierwsza scena…

TVP – robisz to źle! Historia Roja jako serial. I ta żenująca pierwsza scena…

Film Historia Roja został zmiażdżony przez krytykę oraz widzów. Produkcja okazała sie słabo zrealizowana na wielu polach. Kulał montaż, scenariusz, tempo. Jednak TVP nie daje za wygraną i z filmu stworzyło serial, którego 1. odcinek już się pojawił. A wraz z nim TA SCENA…

Serial Historia Roja składać się będzie łącznie z pięciu odcinków. Widzowie będą mogli zobaczyć kilka nowych scen, których nie było w filmie kinowym. Jedną z nich była sekwencja początkowa z pierwszego odcinka, którą ciężko wymazać z pamięci.

Tytułowy Rój zostaje zatrzymany przez Niemców w lesie. Nagle wokół niego i jego wrogów pojawiają się pszczoły. Po kilku sekundach jest ich cały rój. W tym momencie główny bohater zaczyna się modlić, zaś Niemcy uciekają w popłochu odganiając owady. Na to wszystko można jedynie patrzeć z uśmiechem politowania…

W sieci od razu pojawiły się komentarze związane z tym, że główny bohater to po prostu… jeden z X-Menów. Ciężko się z takimi komentarzami nie zgodzić.
Bardzo byśmy chcieli zobaczyć ciekawe seriale historyczne – serio! Tylko niech to nie będzie propagandowa wydmuszka robiona na szybko.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze nowe polskie seriale