Home Newsy Twin Peaks: kiedy premiera w Polsce? Serial zobaczymy w HBO

Twin Peaks: kiedy premiera w Polsce? Serial zobaczymy w HBO

Twin Peaks: kiedy premiera w Polsce? Serial zobaczymy w HBO

Nowy sezon Twin Peaks będziemy mogli w Polsce oglądać w HBO i HBO GO. Kiedy premiera? Już wszystko wiadomo!

18-częściowy serial Twin Peaks wyprodukowany dla SHOWTIME® zadebiutuje w HBO trwającą dwie godziny premierą. Napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha.

Serial będzie miał swoją premierę w ramach HBO Europe na antenach HBO w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

Premiera Twin Peaks w Polsce będzie miała miejsce 22 maja w HBO i HBO GO.

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci. Sprawdźcie oficjalne zdjęcia z serialu w ramach oczekiwania. My już odliczamy dni do premiery!

ZOBACZ TAKŻE:  Twin Peaks – zakulisowe zdjęcia z planu. Aż przechodzą ciarki!

  • techniczny

    Data?