Home Newsy Twin Peaks: zakulisowe zdjęcia z planu. Aż przechodzą ciarki!

Twin Peaks: zakulisowe zdjęcia z planu. Aż przechodzą ciarki!

Twin Peaks: zakulisowe zdjęcia z planu. Aż przechodzą ciarki!

Nie możemy się doczekać nowego sezonu Twin Peaks, który zadebiutuje w maju tego roku. W ramach oczekiwania, sprawdźcie niesamowite zakulisowe zdjęcia, jakie wykonał Richard Beymer (Benjamin Horne w serialu) w trakcie kręcenia oryginalnej serii.

Gdy David Lynch wiedział już w trakcie kręcenia 2. sezonu Twin Peaks, że to (wówczas) koniec, nie miał nic przeciwko, aby Richard Beymer wziął na plan zdjęciowy swój aparat Olympus i pstryknął kilka zdjęć obsadzie. I trzeba przyznać, że aktor uchwycił swoich kolegów po fachu w mistrzowski sposób, oddając klimat serialu w niesamowity sposób.

Zdjęcia w czerni i bieli, nawet te zakulisowe, na których widzimy uśmiechniętą obsadę, robią olbrzymie wrażenie. Są idealnym dopełnieniem tego, co mogliśmy oglądać w telewizji. W szczególności spojrzenie na Czarna i Białą Chatę. To są cholernie dobre zdjęcia!

Przypomnijmy, że premiera 3. sezonu Twin Peaks będzie miała miejsce 21 maja 2017 roku. Wyemitowane zostaną od razu dwa odcinki. Z kolei osoby posiadające dostęp do VOD stacji Showtime (czyli głównie mieszkańcy USA) będą mogły zobaczyć również odcinek trzeci i czwarty. Oba te odcinki zostaną w telewizji pokazane tydzień później – 28 maja 2017 roku. Łącznie będzie 18 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Ale klimat! Świetne plakaty serialu Twin Peaks1Twin Peaks - za kulisami #1

Twin Peaks - kulisy
Fot. Richard Beymer