Home Newsy Twórcy Gry o tron chyba naprawdę chcą zabić wszystkich bohaterów…

Twórcy Gry o tron chyba naprawdę chcą zabić wszystkich bohaterów…

Twórcy Gry o tron chyba naprawdę chcą zabić wszystkich bohaterów…

Jeśli spodziewacie się, że któryś z Waszych ulubionych bohaterów Gry o tron przeżyje wydarzenia z finałowego sezonu, możecie być w błędzie. Przedstawicielka HBO powiedział o jedno zdanie za dużo. Na jaw wyszły niepokojące wieści.

Twórcy realizują obecnie 8. sezonu popularnego serialu fantasy. Odcinki wyemitowane zostaną dopiero w 2019 roku. W tym czasie trzeba przyciągnąć uwagę widowni. Spoilery nadchodzą zatem z każdej strony. Część z nich okazuje się fałszywa, inne padają z ust osób odpowiedzialnych za powstanie produkcji. Francesca Orsi zdradziła reakcję aktorów na scenariusz finałowego sezonu Gry o tron. Będzie się działo!

Przypadkiem powiedziała o JEDNO SŁOWO za dużo…

8. sezon będzie liczył zaledwie 6 odcinków i zadebiutuje dopiero w 2019 roku. Jak zapowiadają twórcy, epizody będą znacznie dłuższe w porównaniu do wcześniejszych odsłon serii. Pomimo niewielu odcinków, twórcy skutecznie wstrząsną widownią.

Scenariusz finałowego sezonu Gry o tron trzymany był w tajemnicy nawet przed odtwórcami kluczowych postaci. Dopiero niedawno odbyło się oficjalnie czytanie skryptu. Aktorzy dowiedzieli się, jaki los czeka bohaterów. Nie zabrakło wzruszeń oraz zbulwersowania. Francesca Orsi opowiedziała o wydarzeniu:

To wstrząsający moment w naszym życiu i karierze. Nikt z obsady nie zapoznał się wcześniej ze scenariuszem, zatem po kolei dowiadywali się o śmierci swoich postaci.

Cóż pani Orsi, chyba należało ugryźć się w język, przed wygłoszeniem publicznie tak znaczącego spoilera.

Zginą wszyscy bohaterowie Gry o tron?

Naturalnie, przedstawicielka HBO nie zdradziła, który bohater lub bohaterka faktycznie pożegna się z życiem w trakcie 8. sezonu. Fakt, że aktorzy po kolei dowiadywali się o śmierciach wskazuje, iż nadciąga prawdziwa eksterminacja w krainie Westerlos. Wytrwali fani Gry o tron nie powinni zdziwić się takim zabiegiem fabularnym. Serię gwałtownych śmierci zapoczątkował w pierwszym sezonie Eddard „Ned” Stark – kolejne epizody serialu przyniosły krwawe żniwo wśród królewskich rodów oraz wojowników.

Aktorzy nie powinni rozpaczać ze względu na śmierć swoich bohaterów. Przedstawiciele stacji HBO zaplanowali aż 4 spin-offy popularnego serialu – niemożliwe, żeby w którymś z nich nie powróciła postać znana z dotychczasowych odcinków Gry o tron.

Ostatnimi czasy twórcy seriali z kategorią wiekową R nie oszczędzają bohaterów. W The Walking Dead zginęła jedna z kluczowych postaci produkcji, a realizatorzy podkreślają, że 9. sezon przyniesie jeszcze więcej nieoczekiwanych zgonów. Nowa moda w świecie seriali? A może usilna próba przyciągnięcia widzów?

ZOBACZ TAKŻE: Czy Gra o tron to serial porno? Aktorka broni sceny erotyczne
  • Spark ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

    „Nowa moda w świecie seriali? A może usilna próba przyciągnięcia widzów?”
    Jedno i drugie.