Home Newsy Wataha – 2. sezon: świetne zdjęcia i pierwsza zapowiedź. Jest klimat!

Wataha – 2. sezon: świetne zdjęcia i pierwsza zapowiedź. Jest klimat!

Wataha – 2. sezon: świetne zdjęcia i pierwsza zapowiedź. Jest klimat!

Trwają intensywne prace na planie nowego sezonu serialu HBO Wataha. Zobaczcie pierwszy teaser oraz świetne zdjęcia.

Na planie są już reżyserzy Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński, a także aktorzy Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Dagmara Bąk i Matylda Damięcka. Autorem zdjęć do serialu jest ponownie Tomasz Augustynek.

Tak o serialu wypowiada się Jan P. Matuszyński – jeden z reżyserów Watahy i twórca Ostatniej rodziny:

„Bieszczady to magia, czar i tajemnica. To dla mnie jeden z wielu powodów, dla którego warto się spotkać z „Watahą”. Przy pierwszym sezonie byłem tylko widzem, a teraz z przyjemnością wchodzę w świat pograniczników jako reżyser i widzę, ile jeszcze mamy do opowiedzenia. Tutaj mierzenie się z przyrodą na każdym kroku – w śniegu, błocie, lesie czy w górach – nadaje rytm do stworzenia bardzo intrygującej i nieco mroczniejszej niż poprzednio historii. Myślę, że wszyscy będą zaskoczeni, w którą stronę poszliśmy. Każdego dnia na planie, stojąc często po kolana w śniegu, cieszę się jak dziecko. To piękna przygoda, której efekty wszyscy będą mogli podziwiać w serialu.”

Zdjęcia do Watahy ruszyły 9 października i potrwają do przyszłego roku.

Drugi sezon serialu HBO Wataha składa się z sześciu odcinków. Premiera drugiego sezonu serialu w HBO zaplanowana została na 2017 rok.

Wataha to jedna z produkcji wpisujących się w trend nowych polskich seriali wartych zobaczenia.1Wataha - 2. sezon #1

Wataha - 2. sezon
Fot. HBO


Comment(1)

  1. „Kultowy serial powraca”
    nie ma to, jak nazwać samemu swój własny serial kultowym, na potrzeby teasera… może chcieliby, żeby był kultowy. albo pomieszały im się słowa. usiłują go na taki promować, niestety do tego miana brakuje mu bardzo dużo. to raczej serial-ciekawostka, że w Polsce da się zrobić serial niekomediowy, który nie jest żałosny.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *