Home Newsy Wataha: będzie 3. sezon. Kiedy premiera? Pierwsze informacje

Wataha: będzie 3. sezon. Kiedy premiera? Pierwsze informacje

Wataha: będzie 3. sezon. Kiedy premiera? Pierwsze informacje

Czy powstanie 3. sezon Watahy? HBO oficjalnie potwierdziło, że otrzymamy kolejny sezon tej polskiej produkcji. Sprawdźcie szczegóły związane z 3. sezonem Wahaty.

Kto wystąpi w 3. sezonie Watahy?

Na plan serialu powrócą Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Producenci o 3. sezonie Watahy

Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Już gdzieś czytałeś o trzecim sezonie Watahy? Wataha też czytała… 😉 #wataha #sezon3 #bieszczady #wilki

Post udostępniony przez HBO Polska (@hbopolska)


Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony „Watahy” oraz nasz najnowszy polski serial „Ślepnąc od świateł” jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią – powiedział Johnathan Young, VP Original Programming and Production, HBO Central Europe.

Twórcy 3. sezonu Watahy

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.Wataha – 3. sezon: kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu Watahy o HBO nie jest jeszcze znana, ale zdjęcia ruszają już w lutym 2019 roku. Możemy więc obstawiać premierę w okolicach końca roku 2019 lub w 2020.

Wataha – gdzie oglądać serial online?

Oba dotychczasowe sezony Watahy można oglądać w HBO GO.