Home Newsy Westworld – 2. sezon: czy to opis fabuły? A gdzie tam! To jeszcze więcej zagadek

Westworld – 2. sezon: czy to opis fabuły? A gdzie tam! To jeszcze więcej zagadek

Westworld – 2. sezon: czy to opis fabuły? A gdzie tam! To jeszcze więcej zagadek

O czym będzie 2. sezon Westworld? Twórcy ujawnili lakoniczne opisy fabuły pięciu pierwszych odcinków serialu Westworld. Czego się spodziewać? W produkcji na pewno zadebiutuje nowy park rozrywki!

HBO przyzwyczaiło widzów do lakonicznych opisów poszczególnych seriali. Dzięki takiemu działaniu niełatwo zrozumieć fabułę danego epizodu czy całej produkcji. Podobnie sprawa wyglądała w przypadku Gry o tron oraz Legionu. Ciężko nie poczuć się skołowanym, czytając kolejne opisy odcinków Westworld. Jedyną oczywistą wiadomością staje się uwzględnienie twórców (reżyserów i scenarzystów) poszczególnych odcinków oraz japoński opis piątego epizodu.

O czym będzie 2. sezon Westworld? Oto opis pięciu pierwszych odcinków:

Sezon 2, odcinek 1 – „Journey into Night”

Opis: Zakończono spektakl marionetek. Idziemy po ciebie i resztę takich, jak ty. Witaj ponownie w Westworld.  Scenariusz: Lisa Joy i Roberto Patino, reżyseria: Richard J. Lewis.

Sezon 2, odcinek 2 – „Reunion”

Opis: Może zacznijmy od początku? Scenariusz: Carly Wray i Jonathan Nolan, reżyseria Vincenzo Natali.

Sezon 2, odcinek 3 – „Virtù e Fortuna”

Opis: Piękno tkwi w tym, kim jesteśmy. Powinniśmy zatem spróbować przeżyć. Scenariusz: Roberto Patino i Ron Fitzgerald, reżyseria Richard J. Lewis.

Sezon 2, odcinek 4 – „The Riddle of the Sphinx”

Opis: Czy znajdujemy się w teraźniejszości? Jeśli patrzysz przed siebie – to zły kierunek! Scenariusz Gina Atwater i Jonathan Nolan, reżyseria Lisa Joy.

Sezon 2, odcinek 5 – „Akane No Mai”

Opis: ショーグン・ワールドへようこそ (Witajcie w Shogun World). Scenariusz: Dan Dietz, reżyseria Craig Zobel.

Zwiastun 2. sezonu Westworld:

Nowe parki rozrywki w 2. sezonie Westworld

Twórcy serialu Westworld zapowiedzieli również, że w najnowszych odcinkach ujrzymy nowe tematyczne parki rozrywki! W 2. sezonie serii pojawi się Świat Średniowiecza i Świat Imperium Rzymskiego. Po raz pierwszy zostały one ukazane w oryginalnym filmie Michaela Crichtona, Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku. Nie będzie to jedyny park rozrywki, który pojawi się w 2. sezonie. Wiadomo, że swoje drzwi otworzy również Świat Samurajów, co potwierdza opis piątego odcinka. 2. sezon zadebiutuje już 23 kwietnia na stacji HBO oraz HBO GO.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale na HBO GO. Co warto obejrzeć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *