Home Newsy Westworld: ilustracje fanów lepsze niż plakaty HBO

Westworld: ilustracje fanów lepsze niż plakaty HBO

Westworld: ilustracje fanów lepsze niż plakaty HBO

Westworld to jeden z najlepszych seriali 2017 roku. Pierwszy sezon został gorąco przyjęty przez krytyków jak i widzów. Sprawdźcie świetne ilustracje, które zostały wykonane przez fanów z całego świata – robią wrażenie!

Tytułowy Westworld to futurystyczny park rozrywki, który stworzony jest na wzór miasteczka na Dzikim Zachodzie. Ludzie, którzy się tam przenoszą, mogą wziąć udział w licznych zadaniach fabularnych lub robić cokolwiek im się podoba. Aktorami, którzy żyją w tej rzeczywistości nie są prawdziwe osoby, lecz hosty, czyli bardzo ludzkie androidy nie wiedzące tego, że są maszynami. Pewien mężczyzna w czerni próbuje znaleźć tajemniczy labirynt. Tymczasem niektóre androidy zaczynają się psuć i miewać wspomnienia.

Westworld to wieloznaczny serial science fiction, pełen tajemnic i zagadek do rozwiązania. W tym miejscu rozpisaliśmy się, dlaczego warto oglądać Westworld.

W oczekiwaniu na nowy sezon, sprawdźcie różnorodne ilustracje stworzone przez fanów. Klimat prac jest totalnie różny – mamy tutaj do czynienia z pełnymi szczegółów grafikami jak i komiksowym stylem. Dla każdego coś miłego.

Westworld – świetne grafiki od fanów:
1Wesworld #1

Westworld - ilustracje fanów
Sandra Wagner / Via imperfectsoul.deviantart.com and Instagram @_imperfect_soul_


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *