Home Newsy Wiedźmin: Henry Cavill pokazał bliznę Geralta z Rivii

Wiedźmin: Henry Cavill pokazał bliznę Geralta z Rivii

Wiedźmin: Henry Cavill pokazał bliznę Geralta z Rivii

Henry Cavill systematycznie dzieli się w mediach społecznościowych postępem prac na planie serialu Wiedźmin. Aktor spędza na nim nieprawdopodobną liczbę godzin! Niedawno zaprezentował bliznę, którą nabył w trakcie wizyty u charakteryzatorów. Szrama przebiega przez tułów Geralta z Rivii.

Trudno wskazać, który serial fantasy jest bardziej wyczekiwany przez Polaków w 2019 roku. Gra o tron właśnie doczekała się finałowych epizodów. Pierwszy odcinek 8. sezonu wyemitowany został 15 kwietnia – kolejny ukaże się 22 kwietnia. Widzowie nareszcie dowiedzą się, kto przeżyje brutalne starcia w Westeros oraz kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Emocje sięgają zenitu. Równocześnie amerykańskie studia filmowe pracują nad adaptacją naszej dumy narodowej z prozy Andrzeja Sapkowskiego. W ostatnim kwartale bieżącego roku ukaże się serial Wiedźmin, realizowany przez platformę Netflix. Tytułowa rola przypadła Henry’emu Cavillowi. Niedawno aktor pochwalił się charakteryzacją łowcy potworów ze słowiańskiej mitologii.

Wiedźmin: Henry Cavill spędza na planie ok. 16 godzin

Chociaż prace na planie Wiedźmina trwają w najlepsze już od kilku miesięcy, widzowie wciąż nie mieli szansy zobaczyć Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Dotąd pojawił się wyłącznie materiał wideo zza kulis serialu, prezentujący próbę makijażu postaci. Przedstawiona na nim charakteryzacja aktora nie przypadła do gustu wielu polskim i zagranicznym widzom.

Należy jednak docenić wkład, z jakim Henry Cavill przystąpił do prac nad rolą. Zdjęcia z siłowni pokazują masę mięśniową, którą aktor nabrał w trakcie przygotowania się do zagrania Wiedźmina. Niedawny raport wskazuje również, że dawny Superman pracuje nad serialem 16 godzin w ciągu doby. Nie ma czasu na przyjemności – w wolnym czasie kładzie się spać. Budzi się o 3 nad ranem i z miejsca kieruje się na plan zdjęciowy, aby założyć charakteryzację oraz sztuczne włosy. Aktor cieszy się jednak z takiego natężenia obowiązków. Przyznaje, że nigdy nie był w lepszej formie.

Wiedźmin: Henry Cavill pokazał bliznę Geralta z Rivii

Wśród charakteryzacji należy uwzględnić również ślady blizn na ciele Wiedźmina. Geralt z Rivii stoczył dotąd bój z wieloma potworami. Oczywiście, w wiedźmińskim fachu nie można obejść się bez ran na ciele. Niedawno w mediach społecznościowych aktor pokazał sztuczną bliznę, która rozpoczyna się gdzieś w okolicach mostka i ciągnie wzdłuż boku.

Charakteryzacja nie miałaby większego sensu, gdyby Henry Cavill nie ściągał w serialu swojej koszulki. Nie wiadomo, czy twórcy Wiedźmina chcą dorównać poziomem nagości do scen erotycznych w Grze o tron. Serial Netflixa będzie przeznaczony tylko dla dorosłych. Nic nie stoi na przeszkodzie twórcom, aby połączyli ze sobą kilka postaci w łóżku. Na pewno pojawią się rozbierane sceny. Ben Wiggis grający Adonisa, poinformował w mediach społecznościowych, że po raz pierwszy w przypadku medium kinematografii rozebrał się właśnie na planie Wiedźmina.

Wiedźmin: fabuła serialu Netflixa

Wiedźmin zostanie oparty o prozę Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy serialu nie chcą nawiązywać do fantastycznego świata, znanego z popularnych gier studia CD Projekt RED. Wedle wstępnych teorii fanów, fabuła ośmiu odcinków nawiąże do opowiadań z tomu „Ostatnie życzenie”. Bazując na zdjęciach zza kulis Wiedźmina, miłośnicy serii wskazują na analogiczne konteksty z historii „Kwestia ceny” oraz tytułowego „Ostatniego życzenia”.

Szczegóły fabuły pozostają nieznane. Krótki opis serialu wskazuje, że Geralt z Riviiczarodziejka Yennefer oraz księżniczka Ciri stworzą nietypową rodzinę. Wspólnie będą podróżować po magicznych krainach wypełnionych fantastycznymi stworami. Po drodze przekonają się, że ludzie często bywają groźniejsi od najstraszniejszych bestii.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Żebrowski mógł zagrać w Wiedźminie od Netflixa. Dlaczego nie trafił do obsady?