Home Newsy Wiedźmin: jak będzie wyglądała Yennefer i Ciri w serialu Netflixa? Świetne przeróbki

Wiedźmin: jak będzie wyglądała Yennefer i Ciri w serialu Netflixa? Świetne przeróbki

Wiedźmin: jak będzie wyglądała Yennefer i Ciri w serialu Netflixa? Świetne przeróbki

Na początku października twórcy ujawnili znaczną część obsady Wiedźmina. Jak będzie wyglądała Freya Allan jako Ciri? Jak zaprezentuje się Anya Chalotra jako Yennefer? Internauci podpowiadają.

Poznaliśmy odtwórców wszystkich kluczowych postaci w Wiedźminie. Wszystko zaczęło się we wrześniu, kiedy przedstawiciele platformy Netflix zdradzili angaż do tytułowej roli. W Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill. Miesiąc później ujawniono aktorów, którzy zagrają pozostałe postacie. Ciri przypadła do gustu opinii społecznej. Zwłaszcza po fali kontrowersji, które wywołała wcześniej niczym niepotwierdzona pogłoska. Wskazywała ona wówczas, że w postać nastoletniej księżniczki wcieli się reprezentantka mniejszości narodowych. Obecnie najwięcej zastrzeżeń budzi postać Yennefer. Wcielająca się w nią Anya Chalotra ma tylko 22 lata. Czy tyle wystarczy, by zakochał się w niej Wiedźmin? Nie wiadomo, jakie cuda zdziała w tym wypadku charakteryzacja…

Freya Allan jako Ciri – fanowskie grafiki i plakaty:
Anya Chalotra jako Yennefer – fanowski plakat:

Wiedźmin: wszystko co wiemy o serialu Netflixa

Zdjęcia do serialu Netfliksa wystartują na początku listopada 2018 r. i potrwają do maja 2019 r. Pierwszy sezon Wiedźmina będzie liczył 8 epizodów trwających po godzinie każdy. Szczegóły fabuły pozostają nieznane. Na razie Wiedźmin jawi się jako wspaniała opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi od najstraszniejszych monstrów. Kiedy przeznaczenie rzuca go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki skrywającej niebezpieczny sekret, trio musi nauczyć się razem poruszać po niebezpiecznym świecie.

Serial powstanie w Budapeszcie, na Słowacji oraz w Afryce Południowej. Jego premiera zaplanowana została na 2020 rok.

ZOBACZ TAKŻE: Jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin? Świetne przeróbki

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *