Home Newsy Wiedźmin: Netflix dał zielone światło kolejnym sezonom?

Wiedźmin: Netflix dał zielone światło kolejnym sezonom?

Wiedźmin: Netflix dał zielone światło kolejnym sezonom?

Twórcy rozpływają się nad jakością serialu Wiedźmin. Szykuje się znakomita seria fantasy od Netflixa! Największa platforma streamingowa przesądziła już sukces produkcji. Nieoficjalne źródła donoszą, że powstaną kolejne sezony serialu na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Showrunnerka Wiedźmina, producent wykonawczy, a nawet aktor wcielający się w Geralta z Rivii systematycznie informują widzów o jakości powstającego serialu Netflixa. Jako twórcy, stopniowo zaczynają tracić na wiarygodności swoich słów. Zwłaszcza, że przytaczane wypowiedzi ociekają banałem oraz frazami, jakże popularnymi przy tego rodzaju treściach w mediach społecznościowych. „Serial jest niesamowity” wyznał niedawno Henry Cavill, zaś Tomasz Bagiński „był świadkiem cudów” w trakcie prac nad Wiedźminem. Niedawno w sieci pojawiły się nieoficjalne wiadomości zza kulis serii fantasy. Wszystko wskazuje na to, że również Netflix jest zadowolony z realizowanego przedsięwzięcia. Największa platforma streamingowa zamówiła rzekomo kolejne sezony Wiedźmina.

Wiedźmin: czy powstanie więcej sezonów serialu fantasy?

Wokół Wiedźmina narasta coraz więcej plotek. Niedawno musieliśmy zdementować fałszywe wiadomości, związane z potencjalnym wyciekiem fragmentów serialu. Oczywiście, materiały wideo dostępne w sieci okazały się pochodzić z zupełnie innej produkcji. Nie miały najmniejszego związku z serialem o zmutowanym łowcy potworów.

Tym razem portal Geeks WorldWide poinformował o świetlanej przyszłości Wiedźmina. Wedle najnowszych doniesień, Netflix przedłuży serię o kolejne sezony. Odbędzie się to, zanim pierwsze odcinki serialu zadebiutują na platformie VOD. Choć informacja nie pochodzi z oficjalnego źródła, fanowski portal słynie z wiarygodności swoich dziennikarzy oraz informatorów.Wygląda na to, że Netflix jest zadowolony z Wiedźmina i kolejne sezony dostaną zielone światło jeszcze przed emisją sezonu pierwszego, albo tuż po niej. Oznacza to, że kalendarz Cavilla może być zapełniony przez dłuższy czas, i dodatkowo świadczy o tym, że Superman jest już dla niego przeszłością.

Wiedźmin: serial Netflixa – wszystko co wiemy. Fabuła i obsada

Fabuła Wiedźmina skupi się na losach Geralta (Henry Cavill)Yennefer (granej przez Anyę Chalotrę) oraz Ciri (Freya Allan). Łowca potworów, czarodziejka oraz księżniczka tworzą niestandardową rodzinę i wspólnie podróżują przez świat. W trakcie swojej tułaczki zdadzą sobie sprawę, że ludzie często bywają gorsi od najstraszniejszych bestii. Serial powstaje w Budapeszcie, na Słowacji oraz w Afryce Południowej. Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji – ich wiarygodności nie trzeba kwestionować, jedno z nich zostało zamieszczone na oficjalnym koncie showrunnerki całego przedsięwzięcia. Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków trwających po godzinie każdy.

Prace na planie Wiedźmina zakończą się w maju 2019 roku. Gotowy serial zadebiutuje w okolicach 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Żebrowski mógł zagrać w Wiedźminie od Netflixa. Dlaczego nie trafił do obsady?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *