Home Newsy Wiedźmin: nowe zdjęcia zza kulis serialu. I ciekawe teorie fanów

Wiedźmin: nowe zdjęcia zza kulis serialu. I ciekawe teorie fanów

Wiedźmin: nowe zdjęcia zza kulis serialu. I ciekawe teorie fanów

Wyciekły nowe zdjęcia zza kulis serialu Wiedźmin. Czy na ich podstawie można rozszyfrować fabułę? Środowiska fanów mają własne teorie na temat kolejnych lokacji.

Twórcy serialu Gra o tron przez długi czas nie chcieli podzielić się z widzami fabułą 8. sezonu. Po zobaczeniu nowych odcinków taka decyzja wydaje się trafna. Epizody w koszmarny sposób zakończyły większość wątków. Tym bardziej niepokojący wydaje się brak wiadomości na temat fabuły Wiedźmina. Fani snują teorie, bazujące na zdjęciach zza kulis serialu. Historia może nawiązać do opowiadań Kwestia ceny oraz Ostatnie życzenie. Teraz dostaliśmy kolejną dawkę nieoficjalnych materiałów z planu zdjęciowego.

Wiedźmin: zdjęcia zza kulis

Wiedźmin powstawał już na Węgrzech, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Polsce. Po zakończeniu prac na zamku w Ogrodzieńcu ekipa wróciła do Budapesztu. Kręcą tam batalistyczną scenę z katapultami oraz armią rycerzy. Strona Redanian Intelligence opublikowała nowe zdjęcia zza kulis:Wiedźmin: jaką historię opowiadają zdjęcia zza kulis?

Redaktorzy na stronie Redanian Intelligence sugerują, że powyższe zdjęcia mogą dotyczyć królestwa Cintri. Ich zdaniem siły Nilfgaardu dokonują w serialu oblężenia zamku. Skąd taki wniosek? Otóż Eamon Farren poinformował w mediach społecznościowych, że znajduje się obecnie na planie w Budapeszcie. Aktor wciela się w Cahira, jednego z żołnierzy Nilfgaardu.

Zdjęcia zrealizowano nocą, wśród sztucznej mgły. Pozostaje mieć nadzieję, że potyczka będzie lepiej oświetlona niż bitwa o Winterfell w 8. sezonie Gry o tron. Ujęcia planu Wiedźmina robiono także za dnia, podczas prób.

Wiedźmin: fabuła serialu Netflixa

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Łowca potworów Geralt z Rivii, czarodziejka Yennefer oraz księżniczka Ciri stworzą nietypową rodzinę. Wspólnie będą podróżować po fantastycznych krainach wypełnionych magicznymi stworami. Po drodze przekonają się, że ludzie często bywają groźniejsi od najstraszniejszych bestii.

Wiedźmin zadebiutuje na platformie Netflix w czwartym kwartale 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Wiedźmin: do sieci wyciekł scenariusz serialu Netflixa. Co na nim widać?