Home Newsy Wiedźmin: do sieci wyciekł scenariusz serialu Netflixa. Co na nim widać?

Wiedźmin: do sieci wyciekł scenariusz serialu Netflixa. Co na nim widać?

Wiedźmin: do sieci wyciekł scenariusz serialu Netflixa. Co na nim widać?

Do sieci wyciekł fragment scenariusza Wiedźmina. Miłośnicy franczyzy, którzy nie radzą sobie z brakiem informacji na temat fabuły serialu, mogą pobawić się w rozkodowanie skryptu. Niestety, niewiele na nim widać…

Twórcy Wiedźmina oraz aktorzy występujący w serialu systematycznie przesyłają fanom nowe informacje zza kulis. Co ciekawe, żaden z nich nie zdradził jeszcze szczegółów dotyczących fabuły. Wiadomo, że wizualnie serial nie będzie odnosił się do popularnej serii polskich gier. W sieci pojawiło się tylko jedno zdjęcie z planu. Przedstawia ono przyjęcie, odbywające się na zamku w Cintrze. Właśnie tam Gerlat z Rivii po raz pierwszy spotkał księżniczkę Ciri. Całość została opisana w opowiadaniu Kwestia ceny. Prócz tego wyciekł fragment wideo, jednak twórcy szybko zanegowali jego powiązanie z serialem Netflixa. Teraz do sieci trafił fragment scenariusza. Niestety, niewiele na nim widać.

Wiedźmin – fragment scenariusza:
Many words from the script has been figured out, please help us to find the rest! from netflixwitcher

Wiedźmin – co znalazło się na fragmencie scenariusza?

Strona ze scenariusza Wiedźmina jest rozmazana. Użytkownicy Reddita od kilku dni starają się ją rozkodować. Wiadomo niewiele, zaś sama scena nie wydaje się kluczowa dla fabuły serialu. Frasujący wydaje się zwłaszcza fakt, że nie można odczytać imion bohaterów wygłaszających kolejne kwestie w dialogu. Znajomość występujących tutaj postaci ułatwiłaby określenie kontekstu całej sceny. Oto, co dotychczas udało się rozkodować internautom:

You’re a hundred ___ sight, are ___ but if a ___ that ___ thing when happens is ___
___ around, eyeing the ___ with uncertainty.
Aye, it sells ___
___ Day, ___
You’re saying they believe that there’s no such thing as death?
Not entirely, child. You don’t sell a ___ thing as you ___ of she sold. For ___ the ___ of life or death are ___ in gold are merely ways of reading between lines.
___ NIGHT
___ with ___ the pack of ___ to the city.
In the foreground could lie ___ he stands and ___ he is supply, his curiosity rising. He turns back to his mother, ___

Interesująca wydaje się kwestia: You’re saying they believe that there’s no such thing as death? (A więc twierdzisz, że nie nie istnieje nic takiego jak śmierć?). Nie wiadomo natomiast, w jakim kontekście padły te słowa. Co więcej, scena posiada tak mało szczegółów, że nie można jej nawet przypasować do fragmentu którejś z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin – co wiemy o serialu Netflixa?

Fabuła serialu Netflixa skupi się na zmutowanym łowcy potworów Geraldzie (Henry Cavill), czarodziejce Yennefer (Anya Chalotra) oraz księżniczce Ciri (Freya Allan). Trójka postaci stworzy niekonwencjonalną rodzinę. Podczas podróży przez fantastyczne krainy przekonają się, że ludzie bywają czasem straszniejsi od najgroźniejszych potworów.

Wedle dotychczasowych planów, zdjęcia do Wiedźmina zakończą się wiosną 2019 roku, zaś serial zadebiutuje na platformie streamingowej w okolicach 2020 roku. Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków trwających po godzinie każdy.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Żebrowski mógł zagrać w Wiedźminie od Netflixa. Dlaczego nie trafił do obsady?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *