Home Newsy Co o serialu Wiedźmin sądzi Henry Cavill? Odtwórca Geralta komentuje

Co o serialu Wiedźmin sądzi Henry Cavill? Odtwórca Geralta komentuje

Co o serialu Wiedźmin sądzi Henry Cavill? Odtwórca Geralta komentuje

Trwają prace nad serialem Wiedźmin. Obecnie ekipa przebywa na Węgrzech. Henry Cavill po długim okresie nieobecności odezwał się do swoich fanów na Instagramie. Pocieszył również widzów czekających na Wiedźmina – jego zdaniem produkcja Netflixa będzie niesamowita!

Wiedźmin spacerowym krokiem zbliża się na platformę Netflix. Fani siedzą jak na szpilkach, zaniepokojeni decyzjami obsadowymi serialu oraz wyglądem Henry’ego Cavilla w stroju Geralta. Czy faktycznie mają się czym martwić? Zdaniem twórców: nie! Showrunnerka serialu, producent wykonawczy, a nawet Andrzej Sapkowski systematycznie gaszą ogień nowymi doniesieniami z planu. Tomasz Bagiński napisał o WiedźminieJestem świadkiem cudów. Autor literackiego pierwowzoru dodałJestem optymistą. Seria jest przygotowywana przez prawdziwych profesjonalistów. Kolejnym głosem w sprawie jakości serialu był wpis Henry’ego Cavilla.

Henry Cavill o serialu Wiedźmin

Przez długi czas największą niewiadomą Wiedźmina stanowiła kwestia, kto wcieli się w zmutowanego łowcę potworów? Do sieci trafiały nagrania z castingów, wyglądające znacznie bardziej przekonująco niż wypowiedzi Henry’ego Cavilla. Aktor przyznał wtedy, że interesuje się projektem, ponieważ bardzo lubi książki oraz gry o słowiańskim Wiedźminie. Ostatecznie okazało się, że właśnie on wcieli się w Geralta z Rivii. Obecnie Cavill znajduje się na planie serialu. To intensywny czas dla aktora, przez co zdarza mu się zaniedbywać fanów – przeprosił ich w niedawnym wpisie, równocześnie komplementując Wiedźmina:Korzystając z chwili czasu, będę w ten weekend kontemplował pogodę. Aura zmieniła się od momentu, kiedy po raz ostatni rozmawialiśmy! Byłem zajęty pracą z Lauren, Alikiem, resztą obsady oraz ekipą z Węgier. Oni wszyscy dokładają wszelkich starań, aby Wiedźmin stał się czymś naprawdę niesamowitym. Chłód i śnieg sprawiają, że całokształt wygląda znacznie bardziej realistycznie.

Wiedźmin: fabuła i obsada

Fabuła Wiedźmina skupi się na losach Geralta (Henry Cavill)Yennefer (granej przez Anyę Chalotrę) oraz Ciri (Freya Allan). Pogromca potworów, czarodziejka oraz księżniczka stworzą niekonwencjonalną rodzinę. W trakcie swoich przygód zrozumieją, że ludzie bywają czasem gorsi od najstraszniejszych stworów. Serial powstanie w Budapeszcie, na Słowacji oraz w Afryce Południowej. Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Cały sezon będzie liczył 8 odcinków trwających po godzinie każdy.

Prace na planie Wiedźmina zakończą się w maju 2019 roku. Gotowy serial zadebiutuje na platformie Netflix w okolicach 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Wiedźmin: wideo z planu zdjęciowego serialu Netflixa? To jednak podróbka