Home Newsy Wiedźmin: nowe plenery w serialu Netflixa. Piękne!

Wiedźmin: nowe plenery w serialu Netflixa. Piękne!

Wiedźmin: nowe plenery w serialu Netflixa. Piękne!

Wedle wstępnych założeń Wiedźmin miał powstać wyłącznie w Europie Środkowej. Twórcy są elastyczni i podatni na zmiany planów. Ekipa wylądowała właśnie na wyspie La Palma. Są klimatyczne zdjęcia z plenerów. 

Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, dba o fanów Wiedźmina. Poprzez media społecznościowe systematycznie powiadamia ich o progresie prac na planie. Fabuła wciąż trzymana jest pod kluczem, nie zmienia to jednak faktu, że twórcy rozpoczęli odkrywanie szczegółów świata przedstawionego. Historia ma nawiązywać do książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Twórcom zależy, aby odciąć się od wizualnej estetyki gier komputerowych. Mimo to fani franczyzy skojarzyli niedawno jedną lokację z miejscem z Wiedźmina 3: Dzikiego gonu. W zeszłym tygodniu Lauren S. Hissrich podzieliła się fotografiami ze swoich podróży po Wyspach Kanaryjskich. Nieoficjalne zdjęcia zza kulis serialu potwierdziły ich związek z Wiedźminem.

Jak prezentują się kolejne plenery z Wiedźmina Netflixa?
View this post on Instagram

Tuesday. ♥️

A post shared by Lauren S. Hissrich | Writer (@laurenhissrich) on

View this post on Instagram

Friday. ♥️

A post shared by Lauren S. Hissrich | Writer (@laurenhissrich) on

Wiedźmin: fabuła zostanie wzbogacona pięknymi plenerami

Plenery odgrywają olbrzymią rolę w serialach i filmach fantasy. Właśnie one składają się na klimat prezentowanych zdarzeń oraz wzmagają baśniową atmosferę. Trylogia Władcy Pierścieni nigdy nie byłaby taka sama, gdyby Peter Jackson nie spakował bagaży swojej ekipie i nie wysłał ich na Nową Zelandię. Produkcja Netflixa będzie równie zróżnicowana pod kątem dobranych krajobrazów. Widzowie nie powinni odczuwać nudy w trakcie 8. odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina. Zwłaszcza, że wstępny zarys fabuły serialu wskazuje na kino drogi.

Wiedźmin skupi się na losach łowcy potworów Geralta (Henry Cavill), czarodziejce Yennefer (granej przez Anyę Chalotrę) oraz księżniczce Ciri (Freya Allan). Nietypowa trójka stworzy rodzinę. Wspólnie będą podróżować po fantastycznych krainach – wspaniale, gdyby każda z nich cechowała się inną infrastrukturą oraz odmienną florą. Bohaterowie po drodze przekonają się, że ludzie często bywają groźniejsi od najstraszniejszych bestii.

Wiedźmin: data premiery serialu

Prace nad Wiedźminem zakończą się wiosną 2019 roku. Oczywiście, później twórcy powrócą jeszcze na plan zdjęciowy, by zrealizować dokrętki – dzieje się tak zawsze w trakcie procesu produkcji każdego filmu albo serialu. Data premiery zaplanowana została na koniec 2019 roku.

Wedle wstępnych zapowiedzi, serial został przeznaczony tylko dla dorosłych.

ZOBACZ TAKŻE: Wiedźmin: kiedy Geralt z Rivii spotka Yennefer w serialu Netflixa?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *