Home Newsy Wiedźmin: wyciekły zdjęcia z planu serialu Netflixa. Co na nich widać?

Wiedźmin: wyciekły zdjęcia z planu serialu Netflixa. Co na nich widać?

Wiedźmin: wyciekły zdjęcia z planu serialu Netflixa. Co na nich widać?

Wyciekły zdjęcia z planu Wiedźmina. Nie zdradzają one wielu informacji na temat serialu Netflixa. Pozwalają jednak przyjrzeć się znanej bohaterce w zupełnie nowej sytuacji.

Fabuła Wiedźmina trzymana jest pod kluczem, chociaż Lauren S. Hissrich cyklicznie informuje fanów o postępie prac nad serialem. Niedawno podzieliła się zdjęciami malowniczych krajobrazów. Miłośnicy franczyzy zaczęli zastanawiać się nad ich powiązaniem z serialem Netflixa. Równocześnie nie wykluczyli możliwości, że showrunnerka chwali się zdjęciami ze swoich wakacji. Te przekonanie było mylne. Fani serii znaleźli ekipę techniczną na Wyspach Kanaryjskich. Zdjęcia na Instagramie Hissrich okazały się proponowanymi lokacjami z serialu – niektóre do złudzenia przypominały miejsca z Wiedźmina 3: Dzikiego gonu.

Yennefer i Tomasz Bagiński na zdjęciach z planu Wiedźmina:
Another pic from yesterday’s filming: Yen and the unnamed mage fight, the woman in red lies on the ground from netflixwitcher

Is this Tomasz Baginski on set in Spain? from netflixwitcher

Wiedźmin: Yennefer nie da sobie w kaszę dmuchać

To nie pierwszy raz, kiedy do sieci trafiają zdjęcia z planu serialu. Wcześniejsze materiały przedstawiały prawdopodobnie dwór w Cintrze. Dało się to wywnioskować na podstawie widocznych tam herbów. Miłośnicy serii od razu wyczytali nawiązanie do opowiadania „Kwestia ceny” ze zbioru „Ostatnie życzenie”. Niestety, tym razem widzowie mają niewielkie szanse, aby zinterpretować uchwyconą scenę. Na zdjęciu widać Yennefer, graną przez Anyę Chalotrę, która walczy na skale z anonimowym magiem. Jego twarz zasłania kaptur, przez co tożsamość aktora jest niemal niemożliwa do zidentyfikowania.

Postacie znajdują się w walecznych pozach. Przygotowuje to widzów serialu na sceny przeładowane magią efektów komputerowych. Lista obsady wskazuje, że w serialu pojawi się wiele czarownic. Czyżby magia odgrywała znaczącą rolę w Wiedźminie? Wyróżniłoby to serial pośród innych popularnych produkcji fantasy. Gra o tron nie obfituje w magię, podobnie jak słynna trylogia Władcy Pierścieni. Obok walczących leży kobieta, jej tożsamość również pozostaje zagadką.

Wiedźmin: kiedy premiera?

Wedle wstępnych zapowiedzi, serial został przeznaczony tylko dla dorosłych. Prace na planie zakończą się wiosną 2019 roku. Oczywiście, później twórcy staną jeszcze raz za kamerą, by zrealizować dokrętki. To stały moment prac nad serialem albo filmem. Data premiery Wiedźmina zaplanowana została na koniec 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Wiedźmin? Świetne przeróbki

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *