Home Newsy You vs. Wild: interaktywny serial na Netflix. Widz sam zadecyduje o losach głównego bohatera

You vs. Wild: interaktywny serial na Netflix. Widz sam zadecyduje o losach głównego bohatera

You vs. Wild: interaktywny serial na Netflix. Widz sam zadecyduje o losach głównego bohatera

Czarne lustro: Bandersnatch nie będzie ostatnim interaktywnym projektem, realizowanym przez Netflixa. Już niedługo na platformie pojawi się interaktywny serial You vs. Wild. Widzowie będą mogli sami zadecydować o losach Beara Gryllsa.

Pod koniec 2018 roku w serwisie Netflix zadebiutował eksperymentalny spin-off Czarnego lustra. Widzowie mogli w nim sami wybierać, w którą stronę potoczy się akcja. Na ekranie każdorazowo pojawiały się dwie możliwości. Bandersnatch spotkał się z dużym zainteresowaniem, dając zielone światło podobnym przedsięwzięciom. Przedstawiciele platformy streamingowej zapowiedzieli wtedy powstanie wielu oryginalnych programów interaktywny. Jak widać, realizują swój plan. Już wkrótce zadebiutuje interaktywny serial You vs. Wild. Jego głównym bohaterem został Bear Grylls – widz sam zdecyduje, jakie losy spotkają speca od survivalu.

You vs. Wild: Bear Grylls komentuje interaktywny program

Okres mojego dzieciństwa przypada na czasy, kiedy do obiadu przyglądałem się Bearowi Gryllsowi, wcinającemu karaluchy w Szkole przetrwania. Podróżnik powróci w podobnym formacie na Netflixie. You vs. Wild ma składać się z ośmiu odcinków i rozgrywać się na różnych bezludziach ziemskiego globu. Dodatkowo, widzowie w każdym epizodzie będą mogli wybrać dalszy tok fabuły. Sam Bear Grylls skomentował serial:

Jestem niezmiernie dumny, że mogę dostarczyć widzom pierwszy tego rodzaju program. Jego odbiorcy sami staną przed możliwością odkrywania świata oraz zachwytu nad jego krajobrazami. Ja będę im w tym towarzyszył. Program posiada wysoką stawkę!

You vs. Wild – teaser:
You vs. Wild: kiedy premiera na Netflixie

You vs. Wild – którego tytuł nawiązuje do Szkoły przetrwania (z ang. Man vs. Wild) – zadebiutuje na platformie Netflix już 10 kwietnia 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix pozwany do sądu. Tym razem przez Black Mirror: Bandersnatch