Home Newsy Za ten film chcą ścięcia głowy aktorki. Jest coraz ostrzej! Martwe ciało w pobliżu planu

Za ten film chcą ścięcia głowy aktorki. Jest coraz ostrzej! Martwe ciało w pobliżu planu

Za ten film chcą ścięcia głowy aktorki. Jest coraz ostrzej! Martwe ciało w pobliżu planu

Ostatnio informowaliśmy o skandalicznej sytuacji w Indiach związanej z filmem Padmavati. Konflikt wokół produkcji się zaostrza.

Wszystko przez erotyczną scenę, która jakoby miała się znaleźć w filmie. Więcej o całej sytuacji związanej z nagrodą za ścięcie głowy aktorki pisaliśmy tutaj. To niestety nie koniec – sytuacja się zaostrza.

Martwe ciało nieopodal miejsca kręcenia filmu

Jak donosi prestiżowy serwis Deadline, nieopodal miejsca, gdzie kręcono film Padmavati, znaleziono powieszone martwe ciało mężczyzny. Obok na skale wyryto słowa: „My nie palimy kukieł. My wieszamy”. Zdania te odnoszą się do wcześniejszych wydarzeń związanych ze spaleniem kukły reżysera filmu. Nie potwierdzono, czy odnaleziony mężczyzna został zamordowany, czy może było to samobójstwo oraz kto odpowiada za całą sytuację.

Groźby skierowane do brytyjskich kin

Radykalna grupa zapowiedziała dodatkowo, że spalą każde brytyjskie kino, w którym pojawi się film Padmavati. Na ten moment nie wiadomo, czy film w ogóle trafi do kin – premiera jest zawieszona.Co o całej sytuacji sądzi gwiazda filmu, Deepika Padukone?

„Przeciwnicy żądają mojej głowy. Czy się boję? Nie, nie czuję strachu. Czuję złość i rozczarowanie, że wciąż w naszym kraju kobieta nie może być silna, niezależna. Nawet jeśli to artystyczna wizja i filmowy wizerunek.”

A jak prezentuje się zwiastun filmu Padmavati. Musimy przyznać, że jest niezwykle efektowny i z chęcią byśmy zobaczyli całość.

Zwiastun filmu Padmavati:

ZOBACZ TAKŻE: Kevin Spacey na cenzurowanym. Ale to co zrobił TVN, to jakiś absurd

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *