Home Newsy Zagubieni w kosmosie znaleźli się na Netflixie! Serial już można oglądać online

Zagubieni w kosmosie znaleźli się na Netflixie! Serial już można oglądać online

Zagubieni w kosmosie znaleźli się na Netflixie! Serial już można oglądać online

Na Netflixa trafił serial Zagubieni w kosmosie. Gatunek science fiction łączy się tutaj ze znakomitym kinem przygodowym. Całość już można oglądać online.

Rodzina protagonistów nosi nazwisko Robinson – ta analogia do najpopularniejszego rozbitka w kulturze mówi wiele o ich niefortunnej sytuacji. W gruncie rzeczy bowiem Zagubieni w kosmosie stanowią intrygujące kino przygodowe, w którym survivalowy motyw dominuje nad dynamicznym kinem SF, znanym współczesnemu odbiorcy m.in. z franczyzy Gwiezdnych Wojen. W serialu nie zabraknie statków kosmicznych i robotów, jednak naczelnym zagrożeniem dla bohaterów produkcji będą niekorzystne zmiany temperatur oraz nieznane opady atmosferyczne.

Seria niefortunnych zdarzeń w odległej galaktyce

Zagubieni w kosmosie to remake popularnego serialu z lat 60. – co ciekawe, na przestrzeni produkcji twórcy starają odciąć się od campowych korzeni, traktując fabułę śmiertelnie na poważnie. Nie zabraknie naukowych fraz i chemicznych określeń. Serial stara się brzmieć dojrzale, choć kilkukrotnie wpada w ramy infantylnych wątków czy motywów. Zwłaszcza pierwszy odcinek razi serią niefortunnych zdarzeń z odległej galaktyki. Na szczęście im dalej w kosmos, tym lepiej, a kolejne odcinki serialu dostarczają widzom coraz więcej angażującej frajdy.

Zobacz zwiastun Zagubionych w kosmosie:

Produkcji o wiele bliżej do Marsjanina niż do speca oper spod znaku Star Treka. To ciekawa pozycja na rynku tytułów fantastyczno-naukowych, zgrabnie łącząca oba terminy zawarte w nazwie gatunku. Byle tylko nie zaginęła gdzieś pośród innych produkcji Netflixa.

Zagubieni w kosmosie składają się z 10 odcinków. Wszystkie epizody od 13 kwietnia dostępne są na platformie Netflix.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *