Home Newsy Znakomite plakaty polskiego thrillera. Szkoda, że u nas się tak nie promuje filmu

Znakomite plakaty polskiego thrillera. Szkoda, że u nas się tak nie promuje filmu

Znakomite plakaty polskiego thrillera. Szkoda, że u nas się tak nie promuje filmu

Czerwony pająk to bardzo ciekawy thriller w reżyserii debiutanta, Marcina Koszałki. Polski film niedługo trafi do włoskich kin. Plakaty, które będą promować produkcję są świetne i znakomicie oddają klimat obrazu.

Film Czerwony pająk zadebiutuje we włoskich kinach 19 stycznia 2017 roku. Z tej okazji, została stworzona seria klimatycznych plakatów, których twórcą jest Alessandro Adelio Rossi. Ilustracje utrzymane są w minimalistycznym stylu i przedstawiają sceny oraz miejsca z filmu. Prezentują się wyśmienicie! Szkoda, że takimi plakatami nie promuje się naszych rodzimych produkcji u nas.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. w Krakowie. Karol pochodzi z dobrego domu, odnosi sukcesy w nauce i sporcie. Punktem zwrotnym w jego życiu następuje, gdy staje się świadkiem zabójstwa. Kierowany ciekawością, coraz mocniej zbliża się do seryjnego mordercy i odkrywa w sobie mroczną naturę.

ZOBACZ TAKŻE: Amerykanie promują polski film o krwiożerczych syrenach. I się nim zachwycają!

Jak wyglądał plakat polski? Intrygował, jednak był też dość schematyczny. Po prostu przedstawiono „demoniczną” twarz głównego bohatera (w tej roli świetny Filip Pławiak):

Czerwony pająk polski plakat

A jak wyglądają włoskie plakaty? Naszym zdaniem wygrywają:

1Czerwony pająk - włoski plakat #

Czerwony pająk - włoski plakat


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *