Home Newsy Zombie-rewolucja seksualna! The Walking Dead wprowadza nietypowego Szwendacza

Zombie-rewolucja seksualna! The Walking Dead wprowadza nietypowego Szwendacza

Zombie-rewolucja seksualna! The Walking Dead wprowadza nietypowego Szwendacza

The Walking Dead przyzwyczaiło widzów do epatowania drastycznymi scenami przemocy oraz odważnymi treściami erotycznymi. Co jeszcze pokażą twórcy?

Brak kończyn lub części korpusu, zwłoki topielca, pokiereszowane twarze – charakteryzatorzy w trakcie 7 i pół sezonu trwania serialu przedstawili chyba każdą alternatywę rozkładającego się, ludzkiego ciała. The Walking Dead łamie liczne tabu związane z przemocą ukazaną w telewizyjnych produkcjach. Tym razem producent wykonawczy, Greg Nicotero zdecydował się na niebezpieczny motyw nagości.

100% nagości w The Walking Dead?

W zbliżających się odcinkach 8. sezonu The Walking Dead zaprezentowany zostanie całkowicie nagi zombie. Motyw został potwierdzony przez Nicotero. Nie wiadomo, czy nagość będzie umotywowana fabułą serialu ani jakiej płci będzie żywy trup. Podobny aspekt jeszcze nigdy nie pojawił się w serialu.

Jednak raczej nie spodziewajcie się odkrycia „konkretnych fragmentów” ciała Szwendacza – The Walking Dead mimo że pozostaje serialem emitowanym w telewizji kablowej, to ma pewne ograniczenia. Nawet produkcja z tak wysoką reputacją musi zostać odpowiednio ocenzurowana przez stację AMC.

Z drugiej strony świat to naprawę dziwne miejsce…

Fot. materiały prasowe

The Walking Dead na stacji AMC

Druga połowa 8. sezonu The Walking Dead powróci na stację AMC 8 marca. Ukazana zostanie w niej ostateczna walka Ricka Grimesa z grupą Negana. Prawdopodobnie zginie również jeden z głównych bohaterów franczyzy, co zasugerowane zostało w ostatnim wyemitowanym odcinku. Szykuje się emocjonujące starcie w postapokaliptycznej rzeczywistości!

ZOBACZ TAKŻE: To był pierwszy zombie w The Walking Dead. Aktorka wystąpiła 7 lat później. Jak wyglądała?