Home Rankingi Filmy SF, które warto zobaczyć w 2017 roku

Filmy SF, które warto zobaczyć w 2017 roku

Filmy SF, które warto zobaczyć w 2017 roku

Przed Wami filmy SF z 2017 roku, które prawdopodobnie nie będą miały swojej premiery w Polsce, a mimo tego – warto na nie zwrócić uwagę. Sprawdźcie ciekawe, niekoniecznie wysokobudżetowe science fiction. W środku zwiastuny i opisy fabularne.

Rok 2017 zapowiada się naprawdę bogato. Pojawią się takie tytuły jak Blade Runner 2049, Obcy: Przymierze, Ghost in the Shell, nowe Gwiezdne wojny i wiele innych. O kinowych premierach pisaliśmy w tekście Nowe filmy 2017 – tam też znajdziecie dokładne daty premier poszczególnych filmów.

Po za Hollywoodem powstaje też wiele innych niezależnych filmów SF, które warto zobaczyć. Często nie trafiają one do naszych kin, ale można je zobaczyć na festiwalach, DVD/Blu-ray bądź na jednym z serwisów VOD. Przed Wami filmy SF, które pojawią się w 2017 roku i będziemy im się bacznie przyglądać. Niestety nie znane są w większości przypadków dokładne daty premier.

Poniżej znajdziecie wiele różnorodnych filmów SF z opisami fabularnymi oraz zwiastunami. Która pozycja wydaje Wam się najciekawsza? Lista ułożona jest alfabetycznie.

Mniej znane filmy SF 2017 roku, na które warto zwrócić uwagę:
15th Passenger

Statek kosmiczny w tajemniczych okolicznościach zostaje zniszczony. Czterech członków załogi ucieka do kapsuły ratunkowej. Pomoc jest w drodze, ale okazuje się, że nie są sami. W ciemnościach czai się piąty pasażer. Całość brzmi dość oklepanie (skojarzenia z Obcym jak najbardziej na miejscu), ale jeśli tylko scenariusz będzie trzymał w napięciu, to kupujemy tę konwencję kosmicznego survival horroru. Liczymy na mocny klimat!

ZOBACZ TAKŻE: Nowe filmy 2017