Home Rankingi Nowe horrory 2017

Nowe horrory 2017

Nowe horrory 2017

Jakie nowe horrory czekają nas w roku 2017? Sprawdźcie zapowiedzi najlepszych horrorów – wybrała Marta Płaza.

Po dość pobieżnej lekturze horrorowych premier na nadchodzący rok, można zauważyć, że czeka nas wyjątkowo dużo sequeli, a nawet kontynuacji dawno zakończonych serii. Można narzekać, że kino grozy do znudzenia przerabia stare historie, ale tak czy siak trzeba przyznać, że na niektóre z tych filmów będziemy czekać z wypiekami na twarzy!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2016

Gdybyście mieli jednak dość hollywoodzkich horror-blockbusterów, to mamy dla was również kilka nieźle zapowiadających się niskobudżetowych propozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory online – gdzie oglądać za darmo?

Horrory 2017 – premiery:
1Amityville: The Awakening

Najlepsze horrory 2017
Fot. materiały prasowe

Nowy rok zaczniemy od premiery kolejnej filmowej wariacji na temat historii z Amityville. Tym razem w centrum akcji znajdziemy samotną matkę, przeprowadzającą się z dwójką dzieci, oczywiście do nawiedzonego domu. Całość już w tym momencie zapowiada się dość standardowo, więc jeżeli widzieliście chociaż jeden film osadzony w podobnym klimacie, to raczej wiecie czego możecie się spodziewać. Zwiastun sugeruje dość klasyczne straszydła, z ciemnymi kątami i trzaskającymi drzwiami na czele. Przed ostatecznym ugrzęźnięciem w schematach może uratować film  niezła obsada z Jennifer Jason Leigh na czele, dowodzona przez reżysera, który kilka lat wcześniej nakręcił wyśmienitego „Maniaca” z Elijahem Woodem.

  • Premiera światowa: 6 stycznia 2017 roku

ZOBACZ TAKŻE: TOP 100: najlepsze horrory i filmy grozy


Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *