Home Rankingi Najlepsze audiobooki: Gra o tron, Wiedźmin, Blade Runner i nie tylko!

Najlepsze audiobooki: Gra o tron, Wiedźmin, Blade Runner i nie tylko!

Najlepsze audiobooki: Gra o tron, Wiedźmin, Blade Runner i nie tylko!

Od czego warto zacząć przygodę z audiobookami? Przygotowaliśmy dla Was najlepsze audiobooki, które zachwycają swoim wykonaniem. To prawdziwe superprodukcje!

Rynek audiobooków w Polsce się rozwija. Coraz popularniejsze jest słuchanie książek w drodze do pracy w komunikacji miejskiej, czy też jadąc samochodem. Wielu biegaczy nie wyobraża sobie sytuacji, by w trakcie treningu nie mogli słuchać jakiejś powieści. Audiobooki można słuchać w naprawdę wielu codziennych sytuacjach.

W naszym zestawieniu znajdziecie superprodukcje, które są bardziej słuchowiskami. W ich realizacji brał udział cały sztab ludzi – począwszy od aktorów, ekipy tworzącej dźwięki otoczenia, na muzykach skończywszy.Wybraliśmy dla Was naszym zdaniem najlepsze audiobooki. Coś byście dodali do naszej listy?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie książki fantasy1Blade Runner - audiobook

Kultowa powieść Philipa K. Dicka ma nieco inną wymowę niż późniejszy film Ridleya Scotta z Harrisonem Fordem. Jeśli dotychczas nie mieliście styczności z książką, to warto swoją przygodę zacząć do tego świetnego audiobooka, który jest przygotowany perfekcyjnie. Narratorem jest Robert Więckiewicz, który swoim głosem znakomicie buduje klimat mrocznego świata przyszłości, zaś głównego bohatera odgrywa Andrzej Chyra.

Do tego wszystkiego przygrywa nam w tle niezwykle klimatyczna muzyka skomponowana przez Wojtka Mazolewskiego i jego zespół Pink Freud. A jakby tego było mało – całość to nagranie binauralne, dzięki czemu mamy niesamowity efekt przestrzenny, najlepiej słyszalny na słuchawkach.