Home Rankingi Najlepsze horrory 2015 roku

Najlepsze horrory 2015 roku

Najlepsze horrory 2015 roku

Jakie ciekawe filmy grozy pojawiły się w 2015 roku w polskich kinach? Oto najlepsze horrory 2015

Do polskich kin trafia bardzo niewiele horrorów, dlatego w poniższej liście znajdziecie tytuły, które weszły do szerokiej dystrybucji i są warte obejrzenia głównie dla fanów gatunku. Kolejność w tym przypadku nie ma tutaj znaczenia.

Sprawdź również inne rankingi:

TOP 100: najlepsze horrory i filmy grozy
TOP 10: najlepsze horrory science fiction
Najlepsze filmy o zombie, których nie widziałeś
TOP 10: najlepsze filmy science fiction
Najlepsze filmy 2015 roku
Najlepsze seriale 2015 roku
Najlepsze komedie
Który z tych horrorów z 2015 roku przypadł Wam najbardziej do gustu?

Anioł śmierci

Najlepszehorrory2015_1
Fot. materiały prasowe

Kontynuacja bardzo dobrze przyjętego horroru zatytułowanego „Kobieta w czerni”, gdzie główną rolę grał Daniel Radcliffe. Ponownie akcja rozgrywa się w słynnej posiadłości Eel Marsh Harsh. Tym razem trafia do niej grupa dzieci, która zostaje ewakuowana z Londynu podczas II wojny światowej. Nie wiedzą, że ich przyjazd rozbudza coś znacznie groźniejszego niż żołnierzy. Klimat gotycki aż wylewa się z ekranu.

Głosy

Najlepszehorrory2015_2
Fot. materiały prasowe

Jerry Hickfang to przeciętny pracownik fabryki produkującej wanny. Okazuje się jednak, że za maską zwykłego człowieka, znajduje się seryjny morderca, który ma problemy z własną osobowością i słyszy różne głosy. W tym rozmawia ze swoim… psem.

Wilkołacze sny

Najlepszehorrory2015_3
Fot. materiały prasowe

Matka dziewczyny mieszkającej na zachdnim wybrzeżu Danii jest nieuleczalnie chora. 19-latce wydaje się jednak, że ojciec nie mówi całej prawdy o chorobie. Główna bohaterka zaczyna podejrzewać, że jej rodzicielka jest… wilkołakiem.

Coś za mną chodzi

Najlepszehorrory2015_4
Fot. materiały prasowe

Dziewczyna Jay zostaje zaproszona do kina przez przystojnego chłopaka. Po seansie, spotkanie kończy się przelotnym seksem, podczas którego na bohaterkę zostaje rzucona klątwa. Teraz ona musi się z kimś spotkać, by odczarować urok. A nie będzie to takie proste…

Oculus

Najlepszehorrory2015_5
Fot. materiały prasowe

Po latach od tragicznej śmierci rodziców, rodzeństwo postanawia się spotkać, by rozwiązać stare sprawy. Dziewczyna jest przekonana, że za wszystkie dziwne wydarzenia odpowiedzialne jest… lustro ze starego gabinetu ojca. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat!

Piramida

Najlepszehorrory2015_6
Fot. materiały prasowe

Grupa egiptologów w trakcie badań archeologicznych trafia do opuszczonej piramidy. Próbując wydostać się z labiryntów korytarzu, budzą pradawne siły strzegące grobowców. Demony egipskie to znacznie potężniejsze siły niż mogłoby się to komukolwiek wydawać.

Naznaczony: Rozdział 3

Najlepszehorrory2015_7
Fot. materiały prasowe

Kontynuacja popularnego cyklu grozy, przedstawiającego losy rodziny Lambertów. Ponownie będzie trzeba się zmierzyć z umarłymi zamieszkującymi domostwo, jednak zmarli są silniejsi niż kiedykolwiek i chcą przenieść się do świata realnego. Potrzebne jest tutaj silne medium!

Taśmy Watykanu

Najlepszehorrory2015_8
Fot. materiały prasowe

Motywem przewodnim tego filmu grozy są egzorcyzmy. Księża z Watykanu zostają wezwani do odprawienia rytuału odpędzenia demona z ciała 27-latki. Okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste, gdyż na ich drodze staje pradawny demon, który chce przejąć jak najwięcej dusz.

Szubienica

Najlepszehorrory2015_9
Fot. materiały prasowe

Podczas szkolnego przedstawienia teatralnego, ginie chłopiec odgrywający główną rolę. 20 lat później, grupa uczniów postanawia oddać hołd zmarłemu uczniowi, wystawiając tą samą sztukę. Jednak do pewnych wydarzeń lepiej nie wracać, bo okazuje się, że zmarli nie lubią, gdy zakłóca się ich spokój.

Dar

Najlepszehorrory2015_10
Fot. materiały prasowe

Młode małżeństwo (Simon i Robin) oczekujące narodzin dziecka, kupuje dom. Nie wiedzą jednak, że cała posiadłość ma swojego „mrocznego obrońcę”. Simon spotyka dawno nie widzianego znajomego, który zaczyna przysyłać drobne upominki. Te jednak stają się coraz bardziej dziwne, wprowadzające popłoch. Mroczna przeszłość daje się we znaki w sposób znacznie gorszy niżby tego młode małżeństwo oczekiwało.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *