Home Rankingi Najlepsze komedie

Najlepsze komedie

Najlepsze komedie

Oto najlepsze komedie, które warto zobaczyć. Duża dawka humoru zawsze w cenie!

Poniższa lista jest czysto subiektywna. Każdego śmieszy co innego. Postanowiłem zawrzeć w poniższym rankingu filmy, które mnie osobiście najmocniej swego czasu rozbawiły i przy okazji są powiązane z gatunkowym kinem. I dla mnie to są najlepsze komedie.

Czego Wam brakuje na liście? Co Was bardziej rozbawiło? Dajcie znać – będzie to dobra podpowiedź dla innych, a ja z chęcią sprawdzę, jaki macie gust i co Was śmieszy. Aha – numerki w tym przypadku nie mają znaczenia, więc nie sugerujcie się nimi!

Jeśli z kolei szukacie czegoś w rodzimym klimacie, to warto zajrzeć do rankingu najlepsze polskie komedie. Ewentualnie sprawdźcie też najlepsze francuskie komedie.
Najlepsze komedie dla geeków:

1Kosmiczne jaja

NajlepszeKomedie1
Fot. materiały prasowe

Dlaczego warto?

Absolutnie, jeden z najlepszych filmowych pastiszów wszech czasów. Pamiętacie pin do atmosfery, czesanie pustyni, czy Ricka Moranisa w roli Hełmofona?

Parodiowanie „Gwiezdnych wojen” oraz innych kultowych filmów science fiction w wykonaniu Mela Brooksa i spółki, to uczta dla fanów nieskrępowanego humoru. Właśnie tak powinno się robić przeróbki największych hitów.


  • Cyr4x

    Brakuje mi tu zdecydowanie Strzelając Śmiechem. Chyba najlepsza parodia kina akcji.